Strona główna Dzieje się Różany weeked w Afloparku. Sprawdź program i poczuj się jak w baśni

Różany weeked w Afloparku. Sprawdź program i poczuj się jak w baśni

0

Ponad 1000 cudownych róż w 60 odmianach z całego świata, będziemy mogli zobaczyć w najbliższy weekend w ogrodzie Afloparku.

Róże z certyfikatem ADR prezentowane podczas pabianickiej wystawy, odznaczają się nie tylko intensywnym, oryginalnym zapachem i pięknym kwiatostanem, ale przede wszystkim zdrowym wyglądem i długą żywotnością.

Certyfikat ADR (Allgemeine Deutsche Rosenneuheitenprüfung – Ogólne Niemieckie Badanie Nowości Różanych) to najbardziej wymagające badań róż pośród certyfikatów międzynarodowych. Rośliny, bez stosowania jakichkolwiek środków ochrony, są oceniane  przez niezależnych jurorów w jedenastu, rozmieszczonych w różnych regionach Niemiec, zakładach. Warto wiedzieć, że oceny trwają aż trzy lata, a przyznanie certyfikatu jakości ADR jest jednym z najwyższych wyróżnień, jakie może otrzymać róża.

Program różanego weekendu w Aflopark

24 lipca, sobota

10.00 – otwarcie wystawy różanej

10.00 – 18.00  – wystawa róż z certyfikatem ADR

10.00 – 13.00 – śniadanie z ogrodnikiem czyli wszystko co chcielibyście wiedzieć o różach.


Planujesz założenie własnego ogrodu różanego, ale nie wiesz od czego zacząć lub chciałbyś rozwinąć swój ogród? Przyjdź do nas i porozmawiaj o tym ze specjalistą!

 

 

10.00  – 18.00 – kiermasz róż, roślin ozdobnych oraz cebul kwiatowych. Do nabycia będą rośliny, które kwitną w ogrodzie Aflopark m.in. róże, byliny, czosnki ozdobne.

25 lipca, niedziela

10.00 – 18.00  – wystawa róż z certyfikatem ADR

Wstęp na wszystkie wydarzenia zgodnie z cennikiem ogrodu

– Zapraszamy również do podziwiania róż w ogrodzie pokazowym Afloparku. To ponad 7000 krzewów w 400 odmianach m.in. miniatury, pienne, wielkokwiatowe, wielokwiatowe miniatury, pnące i wiele więcej – zaprasza Ewa Truszkowska, manager parku.

REKLAMA