Strona główna Styl życia Ludzie Roksana zadebiutowała przed kamerą. Prezentuje TOP 20 w 4FUN DANCE

Roksana zadebiutowała przed kamerą. Prezentuje TOP 20 w 4FUN DANCE

14
Roksana Bartczak z Chechła Pierwszego od kilku lat podbija Instagram. Jej konto na tym popularnym portalu śledzi ponad 100 tysięcy użytkowników. Teraz zadebiutowała w programie telewizyjnym. 

20-latka skończyła właśnie technikum o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych w Ksawerowie, ale swojej przyszłości nie wiąże z tym zawodem. Świetnie sprawdza się jako influencerka. Jej konto @tojakicia na Instagramie śledzi 101 tysięcy osób.

– Na Instagramie jestem od 2013 roku. Nie było proste zdobyć tak duża ilość fanów – mówi Roksana. – Moją aktywność dostrzegli ludzie z 4fun.tv i zaprosili do współpracy. Padło na prowadzenie listy przebojów TOP 20 w 4FUN DANCE.

Roksana na srebrnym ekranie zadebiutowała w minioną sobotę. Ujęcia zapowiadające poszczególne utwory były kręcone m.in. w Pabianicach – na terenie Tkalni i C. H. ECHO.

20-latkę możemy zobaczyć w poniedziałek 16:00 | środa 20:00 | czwartek 11:00 | sobota 18:00 | niedziela 14:00. Poniżej debiut w TOP 20.

 

REKLAMA
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No to niezły content do wiadomości XD

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Zaczyna przypominać BARBI, sztuczne nie jest piękne. A czy z tego sztucznego zawodu Influencerka wyżyje. Chociaż nie długo wybory, więc może niech je promuje.

Hahaha racja niech promuje

Przejrzałem ten jej instagram i poza wypinaniem się nic wartościowego tam nie ma.

Czemu jest tyle haha na fejsie?

Takie dwa pytania… skoro jest z Chechla Pierwszego czemu ma wpisane na tej fotce z instagrama „Lodz Poland”? Wstydzi sie skad pochodzi? chyba, ze mieszka w lodzi to spoko rozumiem. A drugie pytanie to zdjecie w samochodzie… naprawde zrobila sobie w „angliku” bo kierownica z prawej ztrony czy photoshop poszedl w ruch i odbicie lustrzane? Bo doszla do wniosku ze z takiej perspektywy lepiej sie prezentuje?

Lustrzane odbicie, proszę zwrócić uwagę na przywieszkę (napis) na łancuszku…

Taka kicia że wstydzi się napisać Chechło Pierwsze… lepiej Łódź…wiadomo miastowa haha

Wiesiek ważne że BMW się jeździ 😂

Jaka jest kolosalna różnica, fotki,a filmik.Nie wspomnę już o realiźmie.Czyli to prawda, że na fotkach prawie Każdy wygląda perfekcyjnie.Tylko smutne jest to,że po retuszu. 🙁
I dziewczyno,nie wstydź się skąd pochodzisz!

Popieram nic wartościowego na insta 👌

Dziwi mnie, że piszecie o dziewczynie, która podaje za miejsce zamieszkania miasto Łódź.

PIEKNA I NATURALNA DZIEWCZYNA. Pozdro dla tych co dopiero teraz weszli na jej profil i nic o niej nie wiedza. Siedz w domu grubasie i dalej pluj jadem. Roksia jest the best!