Strona główna Dzieje się Rodzinna niedziela w Dobroniance

Rodzinna niedziela w Dobroniance

0
Dobronianka zaprasza na interaktywny koncert familijny. Wystąpi Bergamutka i jej niezastąpiony band. Na Koncertach Bergamutki zawsze jest zabawa i interakcja, instrumenty i rekwizyty, dużo tańca i wartościowa muzyka.

Muzyczną zabawę zaplanowano na niedzielę 3 lipca. Będą aż cztery 30-minutowe bloki muzyczne przeplatane przerwami w godzinach: 13:30-14:00, 14:30-15:00, 15:30-16:00 i 16:30-17:00.

– Podczas koncertu najważniejsza jest wspólna i aktywna zabawa, śpiew, taniec z waszymi pociechami i radosne muzykowanie, czas budowania więzi rodziców z dziećmi i doskonała okazja, żeby dać poszaleć wyobraźni – mówią organizatorzy.

Nie ma dodatkowych biletów na to wydarzenie, wystarczy wykupić wejściówkę do Dobronianki, która znajduje się w Dobroniu przy ul. Glinianej. 

O Bergamutce:
Od ponad 7 lat Magda Gaj-Nowicka – tworzy, gra, realizuje warsztaty muzyczne oraz koncerty rozwijające muzykalność dla dzieci i rodziców! Koncerty łączą edukację, muzykę, zabawę, mają formułę interaktywną – skaczemy, szalejemy, śpiewamy, gramy, tańczymy, słuchamy brzmienia żywych instrumentów, bierzemy udział w zabawach rytmicznych i dobrze się bawimy!

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments