Strona główna Na sygnale Wypadki Opel rozbity na drzewie. Meteorolodzy ostrzegają przed marznącym deszczem

Opel rozbity na drzewie. Meteorolodzy ostrzegają przed marznącym deszczem

8
fot. OSP Kazimierz
W sobotę po godz. 18.00 doszło do wypadku na ul. 3 Maja w Kazimierzu (gmina Lutomierska). Kierująca Oplem wpadła w poślizg i straciła panowanie nad pojazdem. Samochód uderzył w drzewo. 

– Poszkodowanej została udzielona kwalifikowana pierwsza pomoc oraz wsparcie psychiczne. Z komory silnika wydobywał się dym, dlatego druhowie podali pianę gaśniczą z urządzenia PROPAK, odłączono też akumulator. Poszkodowana została zabrana do szpitala przez ZRM, a pojazd został przekazany policji – czytamy na stronie strażaków z OSP Kazimierz.

W ostatnich dniach meteorolodzy ostrzegają o występujących, szczególnie wieczorami, gołoledziach na drogach. Dziś (poniedziałek) Łódzki Urząd Wojewódzki informuje o marznących opadach. – Prognozowane są słabe opady marznącej mżawki powodujące gołoledź – czytam w komunikacie RSO.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A gdzie drogowcy co mają odśnieżać drogi?

To co zostało rozbite opel czy renault?

W takich zdarzeniach bierze udział tylko mandat kara mandat i kara. O drogowcach zapomnijmy. Tylko kierowca wszystkiemu winien. A odśnieżanie, sypanie solą czy inne tego typu działania nie nastąpiły. Ale ty kierowco plac.

Drogi nie posypane , drogowcy wyjeżdżają po fakcie a kierowca niedość ze przez takie sytuacje traci samochód który jest dla nie jednego wart sporo to jeszcze kierujący otrzymuje mandat… chory kraj

Systemy nie zadziałały… o jaka szkoda, w moim gruzie nawet absu nie ma, za to działa głowa i to powino wystarczyć…..

BABY NA TORY a nie na drzewa

Zawsze taki biedaczek poszkodowany może pozwać drogowców do sądu. Tutaj może być ciekawie bo po zniszczeniach widać że nie tylko abs nie zadziałał ale i głowa.