Strona główna Nie przegap Remont torowiska wymusza zamknięcie trzech skrzyżowań

Remont torowiska wymusza zamknięcie trzech skrzyżowań

14
W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się pierwsze prace zimne na ul. Łaskiej związane z przebudową torowiska. Kolejny etap wiąże się z zamknięciem trzech skrzyżowań z ul. Łaską. 

Nowa organizacja ruchu wprowadzona zostanie w sobotę 25 lipca.

– Polegać będzie na zamknięciu skrzyżowań poprzecznych ul. Łaskiej z ulicami: Pomorską, Kochanowskiego i Ostatnią oraz utrzymane zostanie odcinkowe zawężenie przejazdu ul. Łaską w kierunku centrum pomiędzy ul. Szarych Szeregów a ul. Zamkową. Jednocześnie zachowany zostanie ruch na ulicach: Wiejskiej, Szarych Szeregów, Tkackiej i Mielczarskiego – informuje wykonawca.

Skrzyżowania będą zamknięte przez około 2 miesiące.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ja się pytam: po co i komu ten tramwaj? Nie ma go i nikt nie płacze. Tak to byłyby po dwa pasy ruchu na Zamkowej, szersza Warszawska, miejsca parkingowe na Łaskiej. Jak powstanie podziemny łącznik w Łodzi, to ruch już tylko koleją do Łodzi będzie albo samochodem, a są jeszcze busy. Skąd takie ciśnienie na ten złom? Coś poza protokołem jest do zawinięcia? To chyba jedyne logiczne wyjaśnienie.

kasa z UE jest do wyciągnięcia, by później większość kasy przelać z powrotem do UE jako dostawcy materiałów.

Tak. Wiemy. Piasek i kamień będą wozić z Berlina…. Robić tez będą Niemcy. A na koniec zawiną nam te nowe tory….

Adela…. to chyba niemieckie imię? ….. Przypadek ?… Nie sądzę ?

Z Angelą ci się POmyliło 🙂

raczej nie

Skrzyżowania będą zamknięte przez około 2 miesiące. Czyli normalnie z jakieś pół roku zamknięte będą…

Albo nie ma kasy na tą inwestycję Albo nie mają kim i czym pracować . Po co było likwidować tramwaj i wypożyczać autobusy z łodzi ? Jak nic się nie dzieje Po roku czasu wypożyczania autobusów przestaje być opłacalne i mieć jakiekolwiek uzasadnienie Owineli drzewka deseczkami … Trochę pogrzebali koparka … A teraz zamkną skrzyżowanie na 2 miesiące .. Jeśli przez 2 miesiące nic nie ruszy do przodu To ten remont to zwyczajna sciema A zamknięcie skrzyżowań należy odczytać jako działanie na niekorzyść mieszkańców i kierowców . No chyba ze… zamysłem jest likwidacja tramwaju i zastąpienie go na stałe autobusami… Czytaj więcej »

Piękny wiersz

Kiedy zaczną się prace ciepłe?

Taaa. Wszystko zamknijcie. Jeszcze Partyzancką, a ludzie będą się dostawać do centrum i na Bugaj z samolotów… Znowu ktoś nie ma mózgu!

Zobaczymy, co będzie jak we wrześniu wszyscy przed ósmą rusza do szkoły

Niech lepiej zdalnie się uczą to nie będzie kłopotu.

Patrząc na to jak idzie budowa ronda na Świetlickiego i skrzyżowaniu Moniuszki/Kilińskiego, to ta przebudowa będzie trwać minimum 3 lata.

Last edited 2 lat temu by SiostraIrena