Strona główna Aktualności Remont Biedronki został przesunięty

Remont Biedronki został przesunięty

3
Piątek 14 sierpnia miał być ostatnim dniem działania Biedronki w Dobroniu przed remontem.

Sklep portugalskiej firmy istnieje w Dobroniu od blisko 8 lat. Przyszedł czas na jego renowację. Klienci ostatni raz przed remontem mieli zrobić zakupy dziś tj. w piątek 14 sierpnia. Renowacja sklepu przesunie się jednak o kilka tygodni.

– O dokładnym terminie ewentualnego rozpoczęcia prac remontowych będziemy informować klientów na bieżąco i z wyprzedzeniem – podało biuro prasowe.

Modernizacja sklepu trwa zazwyczaj około 2 miesięcy.

Co się zmieni w sklepie przy ul. Wrocławskiej?

– W sklepie zostaną wydzielone nowe, wygodne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Powiększona o ok. 200 metrów sala sprzedaży pozwoli na umieszczenie większej liczby regałów mobilnych i zwiększenie dostępnego asortymentu. Rozbudowana zostanie strefa non-food, co pozwoli na rozszerzenie oferty artykułów przemysłowych. Oznaczone będą także moduły z artykułami promocyjnymi. Od 17 sierpnia zapraszamy klientów do pobliskich sklepów sieci Biedronka w Pabianicach przy ul. Łaskiej 23/25 oraz do sklepu w Łasku przy ul. Jodłowej 139 – informuje biuro prasowe.

W ubiegłym roku firma Jeronimo Martins remontowała sklep przy ul. Grota Roweckiego w Pabianicach (WIĘCEJ).

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Biedronka w Dobroniu nie zostanie zamknięta w najbliższy piątek. Remont się opóźnił, zamknięcie będzie w początkach września

Ale czy to naprawdę takie istotne. Ludzie się gdzieś pogubili w rzeczywistości

Biedronka ah Biedronka
Codziennie! Niskie ceny!