Strona główna Aktualności Z miasta Radny dostrzegł problem parkingowy

Radny dostrzegł problem parkingowy

37
Na Waltera Jankego przydałby się kolejny parking wzdłuż dogi.

Krzysztof Rąkowski apeluje do prezydenta Pabianic o stworzenie miejsc parkingowych wzdłuż ul. Waltera Jankego.

Radnemu chodzi o przedłużenie parkingu, który zbudowany został kilka lat temu przy wieżowcach.

– Jest tam bardzo dużo bloków, a obecne parkingi są wypełnione w 100 procentach. Licząc na to, że będziemy współpracować ze spółdzielnią mieszkaniową, prosiłbym o rozważenie budowy takiego parkingu – argumentował Rąkowski, który do rady miejskiej startował własnie z tego okręgu.

O problemie parkingowym w tym rejonie pisaliśmy niejednokrotnie. Kierowcy wykorzystują każdą możliwą przestrzeń łącznie trawnikami.

Kierowcy wykorzystują każde wolne miejsce
Rozjeżdżone trawniki i tak nie spełniają swojej funkcji
Kierowcy wykorzystują każde wolne miejsce
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
37 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Parking był, ale jakiś czas temu postawiono Dino
Jakby mało było marketów w pobliżu

Parking na którym stanął market Dino to gdzie przepraszam jest jak nie przy Lidlu?
Ciężko związek zauważyć?

I jeszcze jak ochoczo Pan Radny podnosił łapkę na Walnych Zebraniach Spółdzielni

Ten sam Rady !!! podnosił pewnie rękę za tym, żeby powstał tam martket i zabrano ludziom parking !!!
Teraz łaskawie dostrzegł problem 🙂 Widać wybory idą to pan Radny taki aktywny się zrobił, że dostrzegł problem 🙂 Znów będzie namiot stawiał i kawę ludziom rozdawał … ale już nikogo na to nie nabierze !!!

Pan radny zaczął po blokach chodzić i podpisy zbiera w sprawie 20 Stycznia. Jak się ruszył po 3 latach siedzenia to raptem …. dostrzegł… ,że mieszkańcy mają problem z parkowaniem Tak panie Radny mają i to od wielu lat. Jakoś do tej pory Pan tego nie widział !!!
A …wybory idą i tak jakoś się Panu zebrało na spacery 🙂
Liczę, że radnym już Pan nie zostanie ale może spacery pomogą na coś innego …

To ile Pana Radnego kosztowało lansowanie sie na EPAinfo ?

Nie stać cię 🙂 🙂 🙂

Chłopaki nie płacą dziewucho

Panie Radny co tak późno?! Dlaczego nie dwa lata temu? Refleksje Pana dopadły? Że też nikt wcześniej na to nie wpadł, aby wybudować parking…

Ot, i pojechała pisowska swołocz po brzytwie. Gdyby zaproponował KC, to byłoby na glanc.
Ale, że parking potrzebny ( i nie tylko tam ), to ch… !

Jesteś Pełnomocnikiem Radnego czy nim samym? Jeśli tak to odpowiedz na pytania Internautów.

A ty kto ? KC ?
Jakie pytania ? Stek politycznych i bezsensownych bzdur. Ogarnij się !

Tak KC, ktoś tu chyba nie umie czytać. To dostosuję się do poziomu swołoczy i powtórzę pytania: „Panie Radny co tak późno?! Dlaczego nie dwa lata temu? Refleksje Pana dopadły?” Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Pełnomocnika jak rozumiem!

Te, KC, dlaczego nie zapytasz pobratymców z PiS o to samo ?
A poza tym, takie pytania, na konkretny argument dot. parkingu, to możesz sobie o kant … rozbić ! Równaj do swołoczy !

Dziękuję za odpowiedź, no cóż…

Również dzięki in all comments !
Pozdrowienia !

Ten nasz „bez-randy” to jest jednak bystry. Dostrzegł problem parkingowy. Może niedługo zauważy, iż w nawierzchni ulic są dziury??!! Brawo TY.

Najpierw, trzeba chcieć. Później, móc !
A od dziur w dziurach, najlepszy KC. Brawo także TY !

Miejsca parkingowe przy blokach zajmują leniwi mieszkańcy z zamkniętego osiedla które jest po drugiej stronie ulicy. Lokatorzy wieżowców nie mają przez nich gdzie parkować. Niech spadają na swój teren! Ja już dawno chodziłem do spółdzielni i omawiałem problem z miejscami parkingowymi zajmowanymi przez mieszkańców Siennej. Zbierane też były podpisy żeby pozbyć się tych natrętów z Siennej. Pana radnego szkoda komentować.

Ano, jak to Polacy w kochanej Polsce. Bez bata, ani rusz. Nawet PSM Was osikało !
Panu szkoda i racja, ale innym, to nie wadzi !

Dotąd nie wiedzieliśmy ze miejsca parkingowe na Waltera pod wieżowcami są czyjąś prywatną własnością. Panie Andre, dzięki za otwarcie oczu.

Macie swoje strzeżone parkingi i jeszcze wam mało?

Pozwoli Pan, że zapytamy raz jeszcze i poprosimy o jasną odpowiedź bez podtekstów: czy miejsca parkingowe pod wieżowcami na Waltera są czyjąś prywatną własnością?

Może trzeba Wam podnieść podatki na Siennej ? Wprowadzaliście się kiedy Sienna była klepiskiem to i ceny za metr były niższe teraz podniósł się standard za publiczną kasę. To i podatek się Wam należy.
Sienna to droga tylko dla was.

Proponujemy zgłosić to na Zamkowej jako projekt racjonalizatorski. My z kolei złożymy wniosek o przeniesienie waszych bloków na pole za Lewitynem, bo zbrzydł nam wasz obskurny widok.

Dochód miasta z podatków za te obskurne bloki nakrywa czapeczką wasze śmieszne paździerzowe mieszkanka. W końcu ktoś przyjdzie zaspawać wam jedyną bramę i będzie beka jak się pozabijacie przy furteczce w drodze do leasingowanej fabi. Mało brakowało żeby zrobić z was zaplecze Lidla. Ale jak to mówią co się odwlecze…..

Kończąc tę jałową wymianę informacji zatrzymamy się na jednej tylko różnicy jaka dzieli Szlachetnych Lokatorów Bloków PSM od Leniwych Mieszkańców Siennej: otóż niezależnie od tego co wy tam sobie myślicie i jak bardzo szczypią was tyłki, nam ZAWSZE będzie wolno parkować na Waltera, a wam NIGDY nie będzie wolno parkować na Siennej. Chyba, że kupicie od miasta grunt, założycie sobie wspólnotę i ogrodzicie teren. Do dzieła. Z naszej strony koniec dyskusji.

Może i jałową, ale problem jest. Jak będzie, kto wie. Szkoda, że wychodzi z ciebie ksenofilia. Mieszkam w PSM, miejsca na parkingi brak, bo to projekty jeszcze rodem z PRL, parkują wszyscy, blokowi, przyjezdni, z okolicznych posesji również i na razie jakoś sobie radzimy, mimo iż obok jest strzeżony i płatny parking dla wszystkich.
Nie znam ( to nie mój problem ), ale mogą tam Wam wprowadzić ograniczone strefy parkowania, ale nie sądzę aby w Pabianicach, bo będzie jatka na 100 fajer, ale widziałem takie kiedyś w Katowicach…

Leniwi mieszkańcy siennej trafnie sami siebie określiliście 😉
Nie dość, że leniwi to jeszcze egoiści. Macie swoje strzeżone parkingi, na które mieszkańcy PSM nie wjadą, do tego zajmujecie im jedyne dostępne dla nich miejsca. Doskonale wiecie jak wygląda sytuacja wieczorem- osoby wracające z pracy po godz. 21.00 często nie mają już miejsc bo przecież Szanowna Pierdolencja z Siennej musi akurat zaparkować swoje autka na Waltera Janke i w dupie ma czy inni zaparkują bo przecież stąd ma bliżej do swojej furteczki na swoje osiedle. To jest naprawdę żałosne i tylko świadczy o ludzkiej kulturze.

Widzę pajacu z Siennej, że masz zryty beret i jedyną opcją będzie wypatrzenie cię i danie tobie porządnie w pysk to może zmądrzejesz choć w to wątpię. Waszymi autami też będzie trzeba zająć się. Wizyta u lakiernika lub mechanika da wam do myślenia jeśli to potraficie. Nietrudno dopatrzyć się jaka leniwa i egoistyczna osóbka z Siennej wysiada z auta i do którego domeczku udaje się. Kończyć dyskusję to możesz ze swoją starą.

Bardzo proszę- jeśli da radę przenieść nasze bloki to będzie super!!! Wolę widok z okna na pole niż waszych bloczków, z których już tynk zaczyna odpadać 🙂

Bufony z Siennej mają nowy asfalt ale i tak wolą parkować na Waltera i później iść sobie do furteczki na swoim osiedlu. W tej chwili już stoją auta z Siennej a jedno białe Reno należy do cyganów.

niech się zainteresuje radny tym że wzdłuż Jankego nie powinny stać Taxówki bo tam nie ma postoju.

proszę moderatora o zablokowanie tego czegoś o niku „gangus”.

A ja, proszę takie coś o nicku ” gość ” o …. twarz w … gazetę !

Na Niecałej/ Moniuszki podobny problem. Z tym że tam spółdzielnia nie ogarnia