Strona główna Aktualności Z miasta Radni PO i BSR o likwidacji szkół. Dostało się „dobrej zmianie”

Radni PO i BSR o likwidacji szkół. Dostało się „dobrej zmianie”

7

Radni miejscy z klubów Platformy Obywatelskiej oraz Bloku Samorządowego Razem wystosowali oświadczenie dotyczące informacji nt. likwidacji jednej z pabianickich szkół miejskich. 

Radni zapowiedzieli, że za ich kadencji nie zostanie zlikwidowana żadna miejska placówka i apelują do prezydenta Pabianic.

– Uważamy za konieczne wystąpienie Pana Prezydenta do przedstawicieli partii PiS wprowadzającej w całej Polsce reformę oświaty o podjęcie skutecznych działań, prowadzących do zabezpieczenia środków finansowych na funkcjonowanie wszystkich szkół w Pabianicach – czytamy w oświadczeniu.

Pełna treść pisma:

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

a gdzie tu stanowisko radnych PIS????
Chyba BYK w tytule

dlaczego Tow.Rąkowski smyra po plecach faceta z wąsami ? i Patrzy na gościa z naprzeciwka jak by mu śmierdział ?

Tow. Król
Skąd wiesz, że po plecach ?
Patrzy raczej enigmatycznie…

„Ksiądz pana wini, pan księdza,–A nam prostym zewsząd nędza” – jak pisał ojciec naszej literatury. W całym tym sporze chodzi jedynie o to, na kogo uda zwalić się winę, czy na reformę PiS-u, czy na złą wolę PO-BSR. A tak naprawdę, to nieważne, czy będą gimnazja, czy nie będą, czy będzie reforma podstawy programowej, czy nie będzie – bo szkoły będą likwidowane ze względu na niż demograficzny. Nikt nie będzie utrzymywał budynku, całej infrastruktury i nauczycieli dla np. 100 uczniów, bo wtedy wszyscy zarzucą niegospodarność i rozrzutność. Oczywiście innym problemem jest to, którą szkołę zlikwidować jako pierwszą, ale to już… Czytaj więcej »

To super, że piszą o „likwidacji”, tyle, że SP9 nikt nie chciał i nie chce zlikwidować. Oni chcą ją „przenieść” do budynku GIM2. Przecież rodzice niejednokrotnie wspominali, że UM właśnie chce zastosować taki wybieg (to przenosiny a nie likwidacja). Kluby Radnych PO i Razem powinni doprecyzować pismo bo likwidacji to nie będzie, będą przenosiny :-/

Już sami nie wiedzą do kogo piszą … 🙂 Sami mają pomysły likwidacji, sami potem protestują przeciw … to się leczyć powinno panie Rąkowski

Ha, ha ! Najpierw poczytaj, kto utworzył gimnazja, zastanów się i nie pisz bzdur