Strona główna Aktualności Promile i dożywotni zakaz kierowania autem. 49-latek będzie miał kłopoty

Promile i dożywotni zakaz kierowania autem. 49-latek będzie miał kłopoty

1
Mieszkaniec Zduńskiej Woli pomimo sądowego zakazu kierowania pojazdami jechał przez Pabianice Fordem Focusem. 49-latek był pijany. 

Recydywista został zatrzymany przez policjanta z Łasku, który będąc po służbie, spostrzegł „dziwnie” jadącego Forda. Do zatrzymania doszło w czwartek 15 sierpnia około godz. 22.00 na ul. Łaskiej.

– Funkcjonariusz zatrzymał pojazd przy skrzyżowaniu z ulica Tkacką. Po okazaniu legitymacji służbowej zapytał kierującego czy ten dobrze się czuje. Wówczas wyczuł wyraźna woń alkoholu. Natychmiast zabrał kluczyki i powiadomił dyżurnego KPP w Pabianicach – relacjonuje rzecznik KWP w Łodzi.

Pijanym kierowcą okazał 49 letni mieszkaniec Zduńskiej Woli. Wynik badania wskazał ponad 1,3 promila. Dodatkowo okazało się, że ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów co wiąże się z zagrożeniem kara do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

1
Dodaj komentarz

1600
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Toni

Chwali się, że policjantem się jest i po służbie też reagują kiedy zwykłemu człowiekowi brakło by odwagi w takiej sytuacji. Szkoda tylko,że wymiar sprawiedliwości znów nam wypuści kierowców recydywistów na wolność.