Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja PROGYM – siłownia i klub fitness z charakterem

PROGYM – siłownia i klub fitness z charakterem

0

Siłownia PROGYM to 500 metrów kwadratowych powierzchni przeznaczonej na każdy rodzaj treningu.

W ofercie klubu znajdziemy siłownie, salę funkcjonalną, salę cardio oraz duży wybór zajęć fitness takich jak: cross, boks/boks girls, kettle, zajęcia dla seniorów czy kobiet w ciąży. Pełny grafik można zobaczyć TUTAJ.

Od niedawna siłownię prowadzi nowa właścicielka i robi to z wielką pasją.

– Udało mi się zebrać najlepszą kadrę trenerów i instruktorów. To pozytywni i uśmiechnięci ludzie ze wspaniałym podejściem do pracy dzięki, którym to miejsce ma to „coś”. Ćwiczący cenią sobie atmosferę panującą w naszym klubie – mówi Martyna.

Recepcja i fitbar
Szatnia

PROGYM to alternatywa dla tzw. sieciówek i klubów zarządzanych jak typowe korporacje.
– Znakomicie odnajdą się u nas osoby początkujące, które zostaną mądrze pokierowane – mówi właścicielka.

Miejsce cieszy się też zainteresowaniem stałych bywalców siłowni, którzy potrzebują dźwigać większe ciężary. Trenuje tu m.in. Jacek Jarmoła, multimedalista zawodów kulturystycznych czy Seweryn Praszkowski mistrz świata juniorów w wyciskaniu sztangi leżąc.

– Mamy bardzo atrakcyjne ceny karnetów. Klub honoruje karty Multisport Plus, Fitprofit oraz OK System. Pierwsze dwa wejścia do PROGYM są bezpłatne Przed klubem znajduje się duży parking. Wszystkich zainteresowanych poprawą zdrowia zapraszamy na bezpłatną, niezobowiązującą konsultacje. Nasi trenerzy przeprowadzą wywiad zdrowotny, analizę składu ciała i wspólnie wyznaczycie plan działania. Wszyscy wspólnie się motywujemy i trening staje się przyjemnością. Pomożemy Ci osiągnąć wymarzony cel – zapewnia Martyna.

Sprawdź ceny karnetów!

PROGYM znajduje się Pabianicach przy ulicy Piłsudskiego 13/15. W tygodniu można trenować od 6.00 do 23.00, w soboty od 8.00 do 18.00, w w niedzielę od 9.00 do 14.00. Zajrzyj na FB klubu. 

 

REKLAMA