Strona główna Aktualności Z miasta Problemy kadrowe prezydenta

Problemy kadrowe prezydenta

16

Urząd Miejski w Pabianicach ogłosił trzeci konkurs na stanowisko koordynatora w Zespole Funduszy Zewnętrznych. Rekrutacja trwa już od marca.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za przygotowywanie wniosków o dofinansowanie, projektów uchwał dot. pozyskiwania funduszy czy organizowanie szkoleń dla pracowników Urzędu i miejskich jednostek organizacyjnych, dotyczących programów wspólnotowych. Będzie też koordynować pracę komórek organizacyjnych urzędu w sprawach dotyczących przygotowania wstępnych materiałów aplikacyjnych.

W pierwszym konkursie ogłoszonym w marcu został wybrany jeden kandydat, który spełnił wymogi formalne i przeszedł pozytywnie weryfikację komisji. Umowa jednak nie została podpisana. Kandydat podobno się rozmyślił.

Drugie podejście do zatrudnienia koordynatora przypadło na czerwiec. Tym razem przed komisją stanęła kandydatka, ale jak czytamy w piśmie dotyczącym wyniku naboru, nie spełniła oczekiwań.

Kilka dni temu ogłoszony został kolejny konkurs. Papiery można składać do 31 sierpnia, a i wymagania wobec kandydatów są nieco mniejsze. Tym razem wykształcenie kierunkowe nie jest koniecznością (w zapisie widzimy – preferowane).

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

nie wybrano również inspektora ds. informacji turystycznej
w Zespole Promocji Miasta file:///C:/Users/ISIA/Downloads/wynik.pdf
który miał m.in. informować mieszkańców i turystów o walorach i atrakcjach turystycznych miasta, nie wybrano również podinspektora w Wydziale Inwestycji w styczniu br. file:///C:/Users/ISIA/Downloads/wynik%20(1).pdf
, równiez nie wybrano urzędnika ds. obsługi i rozliczeń podatku VAT
w Wydziale Księgowości Budżetowej Referat ds. obsługi i rozliczeń podatku VAT file:///C:/Users/ISIA/Downloads/wynik_naboru_%20VAT.pdf . Wszystko jest w BIP.

podobno jednym z wymagań jest dobry wygląd zewnętrzy, aby nienagannie prezentować się na ustawkach prezydenta z dziennikarzami

Spróbuj… Po tym wpisie, masz szansę !

nie umiem robić dziubka. myślisz, że mnie przepuszczą?

Podniosłeś poprzeczkę. O tych wymaganiach nie pisałeś, ale dasz radę…

pędze sobie foteczke do cv zrobić. taka fucha nie może mi przejść obok nosa

Poczekaj na mnie. Tam jest parę fuch…

Przecież miasto ma już wspaniałych specjalistów od pozyskiwania funduszy zewnętrznych … jeden taki misio pysio w zwiku w stołek pierdzi.

Co sie dzieje z tymi kandydatami. Sami nieodpowiedni się trafiają. Pewnie będzie podobnie jak w Starostwie aż trafi się wybitny znawca tematu.

Może wreszcie nie ma ustawionych kolesi…

Proponuję w wymogach podać prywatną szkołę wyższą w trybie zaocznym (preferowana pabianicka), brak znajomości języków obcych potwierdzone certyfikatem i przynależność partyjna (ewentualnie rodzinna).

Panie Prezydencie Mackiewicz czyżby ,pani Zdanowska nie miala już ludzi do zatrudniania ??????
Niedawno zatrudnił pan kogoś od Zdanowskiej w zieleni miejskiej ,napewno jeszcze pan kogos upchnie ?????

Może panią Zdanowską ?

Yan Evan stałeś się bardzo aktywnie komentującym czytelnikiem portali pabianickich ,czyżby NOWY etat na usługach GM ,taki dupolizek

Dzięki za uznanie w sprawie aktywności. Może i NOWY, bo przedtem nie brylowałem na salonach w żadnych forach.Nawet pabianickich. Nie jestem na niczyich usługach. Wisi mi zarówno PiS, jak i PO. Boli mnie tylko durnota komentarzy i staram się być obiektywny. Fakt, z panią Zdanowską, nie wyszło. Sorry…
Ale teraz Ty, przeczytaj uważnie…
Ubliżyłeś mi bez powodu palancie. Na przyszłość, wara ode mnie !

Nie od Zdanowskiej, tylko od wojewody.