Strona główna Na sygnale Wypadki Potrącenie pieszej na ul. Moniuszki. Kobieta trafiła do szpitala

Potrącenie pieszej na ul. Moniuszki. Kobieta trafiła do szpitala

10
We wtorek, przed godziną 12:00, na skrzyżowaniu ulic Moniuszki i Pięknej w Pabianicach doszło do groźnego wypadku.

48-letnia kobieta kierująca Toyotą potrąciła 59-letnią pieszą, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych.

Na miejsce natychmiast zadysponowano karetkę pogotowia oraz patrol policji. Poszkodowana kobieta doznała obrażeń i została przetransportowana do szpitala.

Ruch w tym miejscu jest utrudniony.

To kolejne już potrącenie na pasach w ostatnich dniach. O wypadkach informowaliśmy TUTAJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 Komentarze
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Wprowadzić dodatkowe badania dotyczące przechodzenia seniorom przez pasy

jajcuj sobie a laska w szpitalu pewnie wybory przegapi

Ja bym zabronił wychodzenia z domu. Po kłopocie.

48 to jeszcze nie senior.

znowu kierowca senior winny 😀

48 lat i senior ?

Kierowca senior w wieku 48 lat?!

A o wypadku na polnej nic nie słyszeliście?

Nawijaj

[Zwrotka 1] Ej, Polna, scena rodem z kina, Typ na zakręcie – myśli, że się nie zatrzyma! „Brrrrm!” – silnik warczy, ślizga się jak w grze, Ale rzeczywistość to nie GTA, wiesz? [Refren] (bumbap, bumbap, skrr skrr, bumm!) Yo, Polna Street, zawieja, drift! „Bang, crash!” – krawężnik hit! Jak w komedii, no i wysiadka, Teraz uczy się z chodnika podstaw jazdy bratka! [Zwrotka 2] Sąsiad patrzy przez okno, kawę siorbie, „Ten to wyleciał, jak z procy na torbie!” Raport piszą, zdjęcia cykają, „Bzzzzt!” – flesze błyskają, gwiazdę witają! [Refren] (bumbap, bumbap, skrr skrr, bumm!) Yo, Polna Street, zawieja, drift! „Bang,… Czytaj więcej »