Strona główna Dzieje się Potańcówka pod gwiazdami rozgrzała Stary Rynek mimo kapryśnej pogody

Potańcówka pod gwiazdami rozgrzała Stary Rynek mimo kapryśnej pogody [ZDJĘCIA]

6
fot. Irena Maciejewska
W sobotnie popołudnie, 23 sierpnia, Stary Rynek w Pabianicach zamienił się w taneczny parkiet pod chmurką. Mimo że pogoda nie rozpieszczała uczestników – deszcz przeplatał się ze słońcem – potańcówka pod gwiazdami przyciągnęła wielu mieszkańców i rozgrzała rynek radosną atmosferą.

Od godziny 14:00 do 21:00 pabianiczanie mogli bawić się przy muzyce na żywo, koncertach i setach DJ-skich. Michał Pietrzak i DJ Racoon zadbali o największe hity, serwując je z oryginalnych winyli dzięki wsparciu sklepu muzycznego HIT. Scena należała również do Piotra Bandzierza, który urozmaicił wydarzenie gitarowym brzmieniem, a Strefa Ruchu poprowadziła taneczne animacje, skutecznie zachęcając uczestników do zabawy.

Nie zabrakło też wyjątkowych momentów. Wśród tańczących pojawiła się świeżo upieczona para młoda, a inna para świętowała aż 28. rocznicę małżeństwa, odbierając serdeczne gratulacje od organizatorów i publiczności.

Wieczór zwieńczył koncert Abigail Jaros, znanej i lubianej wokalistki, laureatki licznych konkursów, która swoim występem zachwyciła zgromadzonych na rynku mieszkańców.

Organizatorzy ze stowarzyszenia W Niewielkim Mieście podkreślają, że mimo kapryśnej pogody frekwencja i nastroje przerosły oczekiwania. – Chcieliśmy stworzyć otwartą, integrującą imprezę i cieszymy się, że ludzie przyszli, bawili się, tańczyli, nawet gdy spadł deszcz – mówią.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 Komentarze
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Blondyna w biało-czarnym wdzianku ma super figurę 🙂

Rączki na kołderkę

Byłoby miło jakby zatańczyła mmmm w pokoiku…a że się pręży bo ma co pokazać 😋😋😋

W sumie fajna inicjatywa, tylko.tych Ukraińców za dużo

Wreszcie coś się dzieje w tych Pabianicach

Brud w mieście a betonowemu elektoratowi po zabawy we łbie