Strona główna Na sygnale Kryminalne Poszukiwany 31-latek jechał kradzionym autem

Poszukiwany 31-latek jechał kradzionym autem

2
Bydgoscy policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu pabianickiego. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Pabianicach do odbycia kary niemal 2 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek (25 lipca) tuż po 21.00 policjanci z Fordonu patrolowali ulicę Przemysłową Ich uwagę zwrócił kierujący Skodą Fabią. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli.

– Po sprawdzeniu, w policyjnych systemach informatycznych, danych personalnych 31-latka siedzącego za kierownicą pojazdu, okazało się, że ma on czynny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Na tym jednak nie koniec. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Pabianicach do odbycia kary niemal 2 lat pozbawienia wolności, ale również przez jednostki policji w Łodzi oraz Konstantynowie Łódzkim do prowadzonych spraw dotyczących rozboju oraz kradzieży. Auto, którym kierował było skradzione przez niego w połowie lipca, a tablice rejestracyjne zamontowane na skodzie pochodziły również z czynu zabronionego – informują policjanci z Bydgoszczy.

Mieszkaniec powiatu pabianickiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut dotyczący złamania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Jeszcze tego samego dnia 31-latek został przejęty przez policjantów z Łodzi celem wykonania z nim czynności do prowadzonych postępowań.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

tablice rejestracyjne zamontowane na skodzie pochodziły również z czynu zabronionego – informują policjanci z Bydgoszczy.
Czyli?