Strona główna Na sygnale Kryminalne Poszukiwany 28-latek wpadł na kradzieży drogich perfum

Poszukiwany 28-latek wpadł na kradzieży drogich perfum

4
Mężczyzna pod wpływem alkoholu wrócił do sklepu, który już okradł wcześniej. Tym razem został zatrzymany przez ochronę i przekazany w ręce policjantów. Szybko nie wyjdzie z więzienia. 

We wtorek około godziny 10.00 recydywista został przyłapany na kradzieży perfum o łącznej wartości 890 złotych. Okazało się, że nie pierwszy raz działał w tym sklepie.

– Na miejscu policjanci zostali poinformowani przez obsługę drogerii, że ujęty mężczyzna kradzieży dokonał w przeszłości, lecz zdołał wówczas uciec. Nagranie ze sklepowego monitoringu potwierdziło ten fakt. 28-letni mieszkaniec powiatu pabianickiego odwiedzał wcześniej ten sam sklep, a wychodząc nie płacił za zakupy – potwierdza st. sierż. Agnieszka Jachimek z pabianickiej policji.

Policjanci zbadali trzeźwość zatrzymanego, miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że 28-latek był poszukiwany do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności. Tym razem mężczyzna odpowie za kradzież, której dopuścił się w warunkach recydywy, za co grozi podwyższony wymiar kary niż 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto nie uniknie odpowiedzialności za wcześniejszą kradzież, która zagrożona jest karą grzywny.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

wygląda na to , że prosto z egzaminu maturalnego z j. polskiego do sklepu na łowy poszedł

myślisz, że ktoś kto w wieku 28 lat kradnie po sklepach doszedłby do poziomu klasy maturalnej?

żebyś się nie zdziwił, jakie dziś po świecie chodzą przypadki

w sumie racja