Strona główna Aktualności Z miasta Policjanci mają dużo pracy na ul. Zamkowej, czyli kolejna kolizja

Policjanci mają dużo pracy na ul. Zamkowej, czyli kolejna kolizja

25
Około godz. 14.00 na skrzyżowaniu ul. Zamkowej i Kościuszki zderzyły się dwa auta osobowe. 

Kobieta kierująca Subaru jadąc ul. Kościuszki nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i spowodowała kolizję z Volkswagenem jadącym ulicą Zamkową. Za kierownicą tego drugiego pojazdu również siedziała kobieta. Wezwano pogotowie ratunkowe, które przebadało kobietę podróżującą Volkswagenem, nie została hospitalizowana.

Na miejscy była też straż pożarna, która zabezpieczyła rozbite pojazdy, Strażacy zepchnęli Volkswagena ze środka skrzyżowania, aby nie tamował ruchu. Subaru zabrała pomoc drogowa.

To kolejna kolizja na tym skrzyżowaniu w ostatnich dniach.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Prawa jazdy znalezione w chipsach to taki jest efekt.

Ręce opadają.

3xkolizja. winny 3x kobieta. to się samo komentuje. bez komentarza.

Co dla niektórych pewnie znów było za ciemno haha …po prostu ludzie jeżdżą na pamięć nie zwracając uwagi na znaki a jeśli foto nie kłamie to kierująca Subaru myślała zapewnie że VW ma ja z prawej to ja przepuści nie zwracając uwagi że jest A7 na Kościuszki

Dokładnie. Przy poprzedniej stłuczce,też wspominałem że jazda na pamięć,nie patrza ba znaki, Zamkowa jak boisko albo łąka.I znowu kobitki.

Nie chcę nic mówić, ale za pierwszym razem dwie kobiety, za drugim trzy, za trzecim znów dwie 🙂
Może to jednak panowie ostrożniej jeżdzą i przewidują, że jak ktoś wyjeżdza zza samochodów to może nie widzieć i trzeba zwolnić, mimo że ma się pierwszeństwo?

Zamkowa. 3-0 dla Pań 🤣

Dopiero to będzie się działo jak już puszczą ruch żeby wyjechać z Kościuszki w Zamkową yo trzeba się wyjechać dość daleko z lewej nic nie widać bo jakiś głąb zaprojekyował parkin i samochody ograniczają widoczność

Daj spokój, te baby to jednak są….(….)

Ludzie jeżdżą na pamięć to prawda, ale sam dziś przejeżdżałem tamtędy. Wyjeżdżając z ul. Kościuszki przez zaparkowane auta na ul. Zamkowej widoczność jest zerowa. Może warto by się tym zająć?

Kwestia parkowania na Zamkowej w obecnej chwili to śmiech na sali nikt nad niczym i nikim nie panuje. Jedni zostawiają auta na środku na przyszłym bus pasie inni skośnie na pseudo parkingach czysta amerykanka. Miasto nie reaguje bo po prostu boi się pozwów od właścicieli sklepów oto interesów z Zamkowej za brak możliwości prowadzenia działalności z winy miasta bo to miasto nadzoruje remont. Urząd zapędził się w kozi róg i modli się by nie było zimy bo znów wykonawca wysle papiery że przedłuża remont a o karach nie myśli bo wie że ich nie będzie…

Dobrze, że czysta ta Amerykanka. Aż strach pomyśleć, gdyby nie była…

Zgadzam się trzeba przebudować od nowa.

Poczekajcie jak wróci tramwaj. To dopiero będzie dzwonów przy wyjazdach z uliczek na Warszawskiej, Łaskiej i w Ksawerowie…

Rondo budujcie rondo!

Habura otworzył zakład blacharski znajomemu. XD Mackiewicz jest w trakcie. XD

BABY NA TORY. Może w tym miejscu trzeba ustawić jakiś specjalny znak

Last edited 2 miesięcy temu by RafałPAB

Może Panie za dużo dawały w szyję. Niech urządzą pikietę z czerwonym piorunem przeciwko ciemności na jezdni 🙂

a pisałem już 2 razy że źle infrastruktura zaprojektowana i że jak dzwon to ulica nieprzejezdna i jakby tam twoja madka, albo karetka miała jechać to nie przejedzie…. to mi pisali że po bus pasie erka pojedzie. a tu tera piszom że policja na bus pas zephła fury po kraszu… ło rany armaggedon panie! omijać te ulice i deptak zrobić bo już nic sie nie da tu naprawić!

Tobie się wydaje, że pisałeś. Napisane można przeczytać. Twojego belkotu-nie.

Ncuaz się ctazyzć a pinóeźj wyopawdaij

„Strażacy zepchnęli Volkswagena ze środka skrzyżowania, aby nie tamował ruchu.”
Naprawdę jesteś taki głupi?

Gdy jeszcze skrzyżowanie przy SDH nie było remontowane jechałem Zamkową od strony Rzgowa następnie skręcałem w prawo w Jana i nagle ostro po hamulcach bo auto jadące z Kilińskiego nie zamierzalo mnie przepuścić.patrzę a tam kto? oczywiście kobieta która w głowę się jeszcze stukała jaki to ze mnie debil. miała szczęście że na cwaniaka nie natrafiła jadącego starym struclem bo taki okazji by nie przepuścił.

Jak już KIEDYŚ będzie tramwaj to dopiero będzie ciekawie drogówka będzie miała wydział zamiejscowy na zamkowej

Mieli otworzyć 30 listopada i co i jak zawsze dno. Może za rok otworzą dramat