Strona główna Na sygnale Policja poszukuje zaginionej 16-latki (AKTUALIZACJA)

Policja poszukuje zaginionej 16-latki (AKTUALIZACJA)

22

Nastolatka wyszła do szkoły i ślad po niej zaginął. Z nastolatką nie ma kontaktu od 6 dni.

Julia 16 grudnia 2022 roku około godziny 7.00 wyszła do szkoły. Do placówki nie dotarła. Do dnia dzisiejszego nie wróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

AKTUALIZACJA: Po publikacji komunikatu w mediach dziewczyna skontaktowała się z matką. Jak informuje policja, przez 6 dni przebywała na terenie Pabianic i Łodzi.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

ile razy można pisać, iż rodzice dając dziecku smartfona powinni sami go skonfigurować. W takiej jak tu sytuacji wystarczy zalogowac się z kompa na konto komórki i w 5 sekund mieć jej położenie….

Do jakiego wieku tak się powinno śledzić?

aż zrozumie konsekwencje swojej głupoty

Czyli w twoim przypadku do dziś.
Ale coś musi nie działać w tej kontroli rodzicielskiej, bo rodzice, widząc te twoje głupie komentarze, już dawno by ci zdalnie wyłączyli internet.

podziwiam wyobraźnie

Podziwiam WyobraźniĘ.
W piątej klasie podstawówki powinieneś to już wiedzieć. Za dużo internetu, za mało książek. Rodzice rozpuścili i nie panują. Po co im takie dziecko?

Rozhisteryzowana dziewczynko opanuj łzy.

Zapomniałeś przecinka i kropki. Nikomu niepotrzebny dzieciaku.

Nie ujadaj dziecko

Znowu kropki. Nawet trzywyrazowego zdania pojedynczego nie potrafisz napisać bez błędu?

Na podsłuchu

albo się śledzi albo traci członka rodziny wybór należy do was 🙂 Ja śledzę siorę i bara jak jadą gdzieś np. w góry, u rodziców mam odpalone sosy na komórkach i w razie czego sam też sobie podglądnę. mam gps n w moto i aucie i na obroży kota! Jeśli uważacie to za śledzenie to wasz problem. przecież nie monitoruję tego nonstop, jak pani gienia z pięrwszego piętra! Taką konfigurację po prostu warto mieć ustawioną „na w razie czego”. zwłaszcz że w iększości darmowo macie możliwośc skorzystania z takich narzędzi. Ale to już wasza sprawa czy sami w mig ustalicie… Czytaj więcej »

Możesz monitorować rodzinę, bo oni tego chcą i na to się godzą. Jak nastolatka nie będzie chciała żeby ją śledzić to wyłączy telefon, albo zostawi go w domu zanim wyjdzie. I żadna konfiguracja telefonu na to nie pomoże. Ale to już nie twoja sprawa, bo widać, że nie masz dzieci. Twoje dobre rady dla rodziców w tym przypadku możesz sobie wsadzić w buty.

Last edited 1 miesiąc temu by 16-letnie to juz nie dziecko

już widzę jak jakaś nastolatka zostawia smartfona 🙂
poza tym jeśli by mi dziecko pozostawiło smartfona abym nie wiedział gdzie jest, to po co mi takie dziecko? i po co zawracać gitarę policji i angażować kupę ludzi w poszukiwania. zgłodnieje to wróci. ewentualnie po ładowarke wpadnie.
zrozum głąbie że to nie MONITORING a szansa na przeżycie. porwane czy zagubione dziecko namierzysz. rodzica który dostał jakiegoś napadu, uległ wypadkowi, udzielisz na czas pomocy. itd.
ale jak chcesz to zdychaj w samotności a nie tu pitol na forum.
ze świątecznym pozdrowieniem .

Potwierdziłeś, że twoje dobre rady które tu dałeś dla rodziców w tym przypadku możesz sobie wsadzić w buty. Jak pójdzie w długą, to bez telefonu, albo będzie włączać go na chwilę w innym miejscu, niż przebywa, bo nie jest głupie.
Co do porwanego, to chyba nie doceniasz porywacza. O zgubieniu się w wieku 16 lat to raczej nie może być mowy.
Pisząc „po co mi takie dziecko?” Potwierdziłeś jeszcze jedno. Nie powinieneś mieć żadnego. Nigdy. Bo to nie zwierzę. Ani rzecz. Bez pozdrowienia NIEGŁĄBIE.

Last edited 1 miesiąc temu by 16 letnia w zasadzie dorosła

Dziecku !!!! Dobre sobie. Ma 16 lat jak zgłodnieje to wróci.

Pytanie na co była głodna…na jedzenie czy amory w jej głowie 😁😝😝

ja mam 44lat i dla mojej mamusi nadal jestem dzieckiem

Dlatego, jak głodniejesz to wracasz.

Łatwo pisać…. Wyobraził sobie ktoś co przez te 6 dni przeżywali rodzice???

Monitorowałem narzeczoną ale wyszło że szwagra obrabia co 2 dni więc dla spokoju ducha wyłączyłem 🙂

potwierdzamy, szwagra też obrabia..