Strona główna Sport Koszykówka Pokazały na co je stać

Pokazały na co je stać

2

Kadetki Dekorexu prowadzone przez trenera Zbigniewa Sowińskiego udowodniły, że porażka z UKS Basketem Aleksandrów była wypadkiem przy pracy.

W dwóch ostatnich kolejkach pabianiczanki odniosły przekonujące zwycięstwa z zespołami aspirującymi do rozgrywek ogólnopolskich. Realizacja twardej taktyki obronnej i zdecydowana poprawa skuteczności w ataku nie pozostawiły przeciwnikom najmniejszych złudzeń. Pabianiczanki wygrały z MKS Ósemką Skierniewice 60:45 oraz z Widzewem Łódź 86:42.

Punkty w obu spotkaniach zdobywały: Paulina Dereszczuk 14 i 14, Patrycja Kirsz 13 i 13, Martyna Boniecka 12 i 7, Daria Kowalczyk 8  i 8, Julia Piestrzyńska 7  i 6, Justyna Rudzka 2  i 25, Martyna Jacoń 2  i 4, Patrycja Morawiec 2  i -, Wiktoria Ozimek 0  i 4, Joanna Wełna 0  i 3, Natalia Łacwik 0  i 2, Alicja Kamieniak 0  i 0, Katarzyna Pęcina –  i 0.

Kolejny mecz pabianiczanki rozegrają u siebie 15 grudnia o 16.30 z ŁKS-em Łódź.

Foto: Piotr Ozimek.

REKLAMA
Poprzedni artykułGKS Ksawerów wygrywa u siebie
Następny artykułDychto ropuch, Mackiewicz jak król
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jestem ciekawy co napisze teraz „Gość” po tych meczach. Może nie będzie miał odwagi nic pisać a moze pochwali dziewczyny a może znowu będzie szkalował swoimi pustymi opiniami.
Słabszy dzień przytrafić może się zawsze ale trzeba się umieć podnieść i walczyć dalej co pokazały dziewczyny tymi meczami.
Chciałbym jeszcze wspomnieć, że dziewczyny będą wdzięczne za KAŻDE wsparcie finansowe. Wszystko wskazuje na to, że będą one reprezentowały Pabianice w Mistrzostwach Polski. Poszczególne etapy będą rozgrywane w różnych miastach Polski. Więc Szanowna Rado Miasta, Prezydencie potrząśnijcie trochę kiesą i promujcie miasto poprzez sport, poprzez kadetki U-16.

A ja myślę, że „Gość” już nic nie napisze,pewnie przeżył szok widząc wyniki tych dwóch spotkań.