Strona główna Dzieje się Pogromczynie nudy już w tę sobotę!

Pogromczynie nudy już w tę sobotę!

1

Atomówki już mają wakacje! Gdzie będą świętować ich początek? W Centrum Handlowym ECHO przy ul. Zamkowej. 

Bójki, Bajki i Brawurki nikomu nie trzeba przedstawiać, a już na pewno nie dzieciakom. Te trzy na pozór delikatne i słodkie dziewczynki, między zabawą lalkami a skakaniem na skakance ratują świat i ścigają złoczyńców. Jak to możliwe? Siostry posiadają niesamowite moce, dzięki którym nie są zwykłymi dziewczynkami.

Niezwykła będzie również najbliższa sobota w galerii handlowej przy ul. Zamkowej 31. To właśnie tego dnia Atomówki będą świętować swój pierwszy dzień wakacji i rozpoczynające się lato. Na jakie atrakcje mogą liczyć nasze dzieci?

Studio tatuażu, malowanie twarzy, długopisy 3D to niektóre z niespodzianek, jakie przygotowaliśmy dla najmłodszych – zapowiadają organizatorzy atomówkowej imprezy. – Będzie również możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia z tymi popularnymi bohaterkami oraz obejrzenia w naszym miniklubie odcinków tego animowanego serialu.

Sobota z Atomówkami w Centrum Handlowym ECHO rozpocznie się o godz. 11.00 i potrwa aż do godz. 19.00. Udział w zabawie jest całkowicie bezpłatny.

I tak oto po raz kolejny nuda i monotonia będą musiały ustąpić przed atomową siłą atomówek!

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A „Bujka” nie powinno być przez „ó”?