Strona główna Na sygnale Pożary Podpalacz na Bugaju

Podpalacz na Bugaju

4

W piątkowy wieczór strażacy dwukrotnie wyjeżdżali do płonących śmietników. 

Pojemniki zostały podpalone w tym samym czasie około godz. 21.30. Jeden zastęp został zadysponowany na ul. 20 Stycznia (obok „chińczyka „). Tam palił się kontener stojący w zamykanej pergoli, która również uległa nadpaleniu.

Drugi zastęp działał na Smugowej w okolicy Biedronki. Podpalacz wypchnął pojemnik na odpady na środek osiedlowej ulicy i podłożył ogień.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pewnie jakaś kibolska mać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dwa ćpuny wczoraj kręciły się w okolicy 20 stycznia jakoś o tej porze właśnie. Najpierw żałosny napad na Milę, gdzie próbowali wynieść garść lizaków, potem pewnie zabawa w podpalanie śmietników. 99% że to te dwa ludzkie odpady były nie żadna kibolska mać. Podpowiedź dla bagiet- w celu ustalenia sprawców polecam udać się po monitoring z Mili przy grota roweckiego a potem przesłuchać tych dwóch lumpów.
Znaleźć i zutylizować

Tydzień wcześniej ktoś podpalił śmietnik na Podleśnej, a miesiąc wcześniej spłonął Opel Insignia na parkingu przy Podleśnej vis-a-vis śmietnika o którym mówię. Chyba policja powinna bardziej zainteresować się tematem, bo coś sporo tych pożarów.

Amoże monitoring założyć? trochę by pomogło jak by się jeden z drugim zobaczył w ukrytej kamerze.