Strona główna Aktualności Z miasta Poczta w nowej odsłonie

Poczta w nowej odsłonie

8

Stanowiska do obsługi klientów zamiast tradycyjnych okienek, system kolejkowy, strefa dla klientów biznesowych to główne zmiany w placówce pocztowej przy ul. Pułaskiego.

Remont pomieszczenia głównego trwał 7 tygodniu.

– Poczta stawia na rozwój nowoczesnych, przyjaznych dla klientów placówek. Oddział w Pabianicach ma nowoczesny wystrój i wizualizację – tłumaczy Agnieszka Kurek z Działu Rzecznika Prasowego Poczty Polskiej.

Klienci indywidualni zostaną obsłużeni przy czterech stanowiskach strefy pocztowej (listy, paczki, wpłaty i wypłaty) oraz bankowo-ubezpieczeniowej (konta, lokaty, polisy). Z tymi stanowiskami zintegrowany jest system kolejkowy. Po wejściu do sali głównej, musimy pobrać bilet z numerkiem. Panel działa podobnie jak w ZUS czy wydziale komunikacji. Gdy przyjdzie nasza kolej, nasz numer zostanie wywołany i wyświetli się na tablicy LED-owej nad konkretnym stanowiskiem. System kolejkowy nie obowiązuje klientów biznesowych.

W placówce zwiększył się asortyment „kioskowy”. Przy stanowisku nr 1 znajduje się też kantor wymiany walut. Poczta przy Pułaskiego pracuje w godzinach 9.00-20.00, od poniedziałku do piątku, a w sobotę od 8.00 do 14.00.

 

reklama

Krzysztof Ciebiada

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Asortyment kioskowy najważniejszy. Nie zapomne jak po długim oczekiwaniu w kolejce na koniec Pani zaproponowała batona Grześka

A co miała zaproponować loda to bys miał problem co wybrać na patyku czy w wafelku.

Nic mądralo. Poczta to poczta a nie stragan.
Wybrałbym na patyku.

Czy możesz dziecko najpierw przeczytać swój artykuł? A nie z błędami wstawiasz.

Byłem dziś na odnowionej poczcie wysłać polecony i zaskoczenie : na całej poczcie nie ma nawet jednego długopisu dla klientów.Na moje pytanie miła pani w „okienku” z dziwnym uśmiechem powiedziała że ona sama posługuje się swoim prywatnym długopisem a koleżanka obok to potwierdziła.Czy naprawdę poczta oszczędza w ten sposób?

zrobili remont czyli już niedługo sprzedadzą polska pocztę Niemcom standardowe działanie w Polsce

Niemcy tylko podstępnie kupują to co jest opłacalne i strategiczne.
Coś co przynosi straty to olewają.
Wyobraź sobie co by było jak b y kupili polska telewizję, nikt by nie unikał płacenia abonamentu.Cała polska by płaciła.

jak kupią to zlikwidują związki zawodowe , będzie można prowadzić urzędy pocztowe na rzecz poczty w ramach normalnej działalności polepszy się obsługa bo będzie konkurencja miedzy placówkami tak jak jest z Orange kiedyś Telekomunikacja też była Państwowa i nikt sobie nie wyobrażał prywatyzacji w Polsce koszty spadną i właściciel zacznie zarabiać do 2017 maja podobno sprywatyzować i jako jedyny jest zainteresowany Deutsche Post tylko Polski rząd PO sprzedaje to co jest strategiczne w Państwie Rudy dostał listę od Angeli i odznacza co jeszcze da się sprzedać Niemcom