Strona główna Na sygnale Kryminalne Pijany kierowca przyjechał na stację benzynową… po alkohol

Pijany kierowca przyjechał na stację benzynową… po alkohol

3
Policjantka w czasie wolnym od służby zatrzymała pijanego kierowcę. Miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Zapewne nie tak wyobrażał sobie wieczór walentynkowy 30-letni kierowca Opla, który został zatrzymany na stacji benzynowej przez policjantkę i trafił na noc do izby zatrzymań.
We wtorkowe popołudnie, 14 lutego 2023 roku, funkcjonariuszka w czasie wolnym od służby zauważyła mężczyznę, który wszedł na stację benzynową w Pabianicach. Jako zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem alkoholu. Mało tego, na stacji benzynowej dokupił zapas napojów wysokoprocentowych.

– Mężczyzna wychodząc ze stacji kierował się do swojego osobowego opla. Policjantka uniemożliwiła mu dalszą jazdę. Wezwany na miejsce patrol przebadał 30-letniego kierowcę i okazało się, że ma on blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu celem wytrzeźwienia – relacjonuje kom. Ilona Sidorko, rzecznik prasowy pabianickiej komendy.

Mężczyzna usłyszał już zarzut, przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

czy bedac w godzinach pracy podobnie reagują?

Oczywiście, że nie. W godzinach pracy, jak na stację benzynową wjedzie nawalony kierowca, a policjanci akurat tankują radiowóz, to klepią go po plecach i dziękują, że ma tylko dwa promile, a nie trzy.

Last edited 1 miesiąc temu by I z nitką w głowie

nie tylko rajdowóz tankują