Strona główna Dzieje się Sport Pierwsi pabianiczanie na mecie

Pierwsi pabianiczanie na mecie

0

Znamy już najlepszego pabianiczanina i najlepszą pabianiczankę IV Pabianickiego Półmartatonu ZHP, w którym wystartowało niemal 900 biegaczy.

Jako pierwszy z pabianiczan na metę wbiegł Andrzej Pietrzak z klubu Szakale Bałut Łódź, który z czasem 1:18:09 w sumie był 15. na 860 biegaczy, którzy ukończyli bieg (w swojej kategorii był 6.).

– Chciałem pochwalić organizatorów, wyścig był bardzo dobrze zorganizowany, a trasa świetnie przygotowana, zasługują oni na ocenę celująca. Niestety zabrakło mi 10 sekund do rekordu życiowego, ale to dopiero początek sezonu, także generalnie z biegu jestem zadowolony. – podsumował swój bieg pabianiczanin.

Pierwszą pabianiczanką była zaś Katarzyna Downar z klubu Korona Pabianice, która na mecie zameldowała się jako 156. i jako 3. zawodniczka w swojej kategorii oraz w ogóle 9. kobieta na mecie. Jej czas to 1:33:27.

– Trasa była zdecydowanie lepsza niż w zeszłym roku i w ogóle w latach poprzednich. W tym roku było dużo asfaltu, kibice także dopisali, dużo ich było na trasie. Biegło się fajnie i przyjemnie mimo lekkiego deszczu. Mój czas także oceniam pozytywnie, bo miał być dużo gorszy, a wyszło super. – powiedziała po biegu.

Oprócz tej dwójki dobre wyniki w swoich kategoriach osiągnęli:

K16 – 1. Agata Szkudlarek (2:01:04), 3. Sara Majzer 2:39:49

K20 – 3. Katarzyna Downar z Korony Pabianice (1:33:27)

K30 – 1. Milena Grabska-Grzegorczyk (1:35:10) i 10. wśród kobiet w ogóle

M16 – 4. Michał Sekieta (1:57:07).

M20 – 5. Łukasz Gryzio (Azymut Pabianice) z czasem 1:21:39, a 6. jego kolega klubowy Michał Łubis (1:21:43)

M60 – 6. Ryszard Dąbek z Korony Pabianice (1:37:41)

Poniżej pełna lista uczestników z naszego powiatu, którzy wzięli udział w IV Pabianickim Półmaratonie ZHP wraz z wynikami:

15. Andrzej Pietrzak (Szakale Bałut Łódź) 1:18:09

29. Łukasz Gryzio (Azymut Pabianice) 1:21:39

30. Michał Łubis (Azymut Pabianice) 1:21:43

45. Bartosz Grzegorczyk (mBank/Długa Ścieżka) 1:24:21

68. Mariusz Felczerek 1:28:01

78. Mateusz Jaksa 1:28:25

90. Maciej Błażejewski (Korona Pabianice) 1:29:13

107. Rafał Lichawski (Rynek-Pionier Łódź) 1:30:28

123. Cezary Marciniak (PKK 99) 1:31:29

143. Marek Kirsz 1:32:51

146. Maciej Ślusarz 1:32:59

149. Marcin Beśka 1:33:01

152. Rafał Andrzejczak (Korona Pabianice) 1:33:10

155. Rafał Dychto (Korona Pabianice) 1:33:22

156. Katarzyna Downar (Korona Pabianice) 1:33:27

159. Marcin Kwieciński 1:33:31

175. Maciej Sułat 1:34:33

176. Arkadiusz Jaksa (Korona Pabianice) 1:34:38

177. Michał Pawlak (Korona Pabianice) 1:34:43

181. Paweł Cyran 1:34:50

186. Michał Mazur (Azymut Pabianice) 1:35:01

187. Milena Grabska – Grzegorczyk (Długa Ścieżka) 1:35:10

208. Tomasz Bartczak (Figo) 1:35:47

209. Grzegorz Kopacz (Ksawerów) 1:35:55

211. Tomasz Ciniewski (Duszpasterstwo Akademickie) 1:36:03

212. Tomasz Brauncajs (T-Mobile Runnig Team) 1:36:04

214. Arkadiusz Adach 1:36:06

217. Patryk Marciniak 1:36:13

237. Tomasz Czekalski (Korona Pabianice) 1:37:22

242. Ryszard Dąbek (Korona Pabianice) 1:37:41

252. Mariusz Wiszowaty 1:38:08

273. Jerzy Kulicki (Hufiec ZHP Pabianice) 1:39:17

279. Bogusław Ciszewski 1:39:42

281. Michał Borowiec 1:39:51

305. Piotr Lewanda 1:40:46

315. Łukasz Kruszewski 1:41:12

317. Sebastian Dębski 1:41:17

322. Radosław Włodarczyk 1:41:27

324. Robert Lewera (Korona Pabianice) 1:41:31

331. Mateusz Majcherek (Sparta Pabianice) 1:41:45

338. Przemysław Stawiarz 1:42:08

342. Dariusz Łechtański (Wola Zaradzyńska/KPP Pabianice) 1:42:13

356. Paweł Pietrzak (Korona Pabianice) 1:42:31

382. Daniel Michalski (Korona Pabianice) 1:43:46

396. Leszek Józefiak (PTC) 1:44:27

397. Tomasz Pawlikowski (UKS Heros Team Pabianice) 1:44:28

405. Sławomir Rażniewski (Mała Ksawerowska) 1:44:51

408. Wojciech Otomański (Duszpasterstwo Akademickie) 1:44:57

418. Maciej Makowski (1:45:25)

421. Tomasz Cudejko (Columna Medica) 1:45:33

426. Piotr Mijas (mBank/Dobrzynka Pabianice) 1:45:50

428. Przemysław Pierzchała 1:45:56

432. Piotr Kopka (Korona Pabianice) 1:46:08

434. Piotr Kukulski 1:46:11

437. Dariusz Limiera 1:46:19

439. Marcin Grambor 1:46:24

452. Jakub Najder (Gilette) 1:47:04

454. Adam Madaliński (Duszpasterstwo Akademickie) 1:47:21

456. Jarosław Biernacki (Huta Dłutowska) 1:47:32

457. Andrzej Odzioba (Korona Pabianice) 1:47:36

458. Alicja Jędraszek (Korona Pabianice) 1:47:36

459. Piotr Pazdej 1:47:41

469. Ludmiła Morawska-Baykowska (Korona Pabianice) 1:48:04

473. Tomasz Romaldowski 1:48:12

478. Łukasz Moliszewski 1:48:25

479. Jarosław Grenda 1:48:34

483. Tomasz Fręch (Duszpasterstwo Akademickie) 1:48:43

484. Jan Kaczorowski (Gimnazjum nr 1) 1:48:43

491. Rafał Łubis (Azymut Pabianice) 1:49:05

504. Rafał Lipczyński (Duszpasterstwo Akademickie) 1:49:37

507. Mariusz Musiałek (Ksawerów) 1:49:46

515. Marcin Zgoda (GKS Ksawerów) 1:50:18

562. Michał Dychto 1:53:22

574. Seweryn Pastuszka 1:53:49

593. Piotr Twardowski 1:54:38

595. Michał Otomański (Haering Polska) 1:54:44

598. Anna Owczarczyk 1:54:49

610. Magdalena Jarmakowska 1:55:25

614. Łukasz Aleksandrowicz (Spartanie Dzieciom) 1:55:38

617. Agnieszka Błoch (Huta Dłutowska/Korona Pabianice) 1:55:46

622. Dawid Pacyniak 1:55:57

632. Sławomir Wojnarowski 1:56:21

634. Marcin Krawczyk (M&M) 1:56:24

638. Wojciech Święch (Ksawerów) 1:56:36

647. Tomasz Andrzejewski 1:57:06

648. Michał Sekieta 1:57:07

650. Gniewomir Szymański (Pielgrzymkowy Romans) 1:57:09

653. Mariusz Łaniewski 1:57:17

655. Tadeusz Wlaźlak 1:57:20

658. Krzysztof Możyczek (UKS Heros Team Pabianice) 1:57:23

663. Bartłomiej Dyderski 1:57:35

672. Dariusz Anderwald (Porszewice/Klub Biegających Leśników) 1:57:46

680. Rafał Legiędź 1:58:16

681. Łukasz Kowalski 1:58:23

682. Artur Muszyński 1:58:33

691. Agata Szplit 1:59:22

692. Tomasz Ratajczyk 1:59:24

694. Bartosz Hankiewicz (Ksawerów) 1:59:40

702. Mariusz Limiera 2:00:09

704. Krzysztof Wójtowski 2:00:09

721. Agata Szkudlarek (Tata i Agata) 2:01:04

722. Robert Szkudlarek (Tata i Agata) 2:01:07

731. Marcin Mieszkalski (M&M) 2:01:28

734. Miłosz Michalak (KP PSP Pabianice) 2:01:34

737. Radosław Klimkiewicz 2:01:48

739. Roman Makowski (Korona Pabianice) 2:01:56

743. Tomasz Denuszek 2:02:11

744. Michał Karpiński 2:02:12

753. Szymon Józefiak (KP PSP) 2:03:34

755. Piotr Kardas 2:03:39

757. Krzysztof Ciekański (Kolonia Wola Zaradzyńska) 2:03:47

761. Tomasz Grzywala (Webchapter) 2:04:13

777. Przemysław Kapuściński (Pielgrzymkowy Romans) 2:07:42

779. Artur Kasprzycki 2:07:51

786. Damian Staniszek 2:09:18

787. Tomasz Sikorski (Ksawerów) 2:09:23

791. Michał Jakubowski (Jastrząb – BLT Łask) 2:09:34

792. Aleksandra Biernacka (Huta Dłutowska/Rysie) 2:09:56

798. Grzegorz Włodarczyk 2:10:27

799. Michał Górski (Pawlikowice) 2:10:39

800. Izabela Sysio (UKS Heros Team Pabianice) 2:10:39

811. Marek Pawlak (Korona Pabianice) 2:14:06

814. Sławomir Kęsicki (Rydzyny/KP PSP) 2:14:24

815. Andrzej Nowak 2:14:38

821. Grzegorz Krzesiński 2:15:20

823. Wojciech Makowski 2:16:16

828. Marta Hans 2:17:51

834. Mariusz Lechowski 2:21:27

836. Małgorzata Raszewska 2:22:08

837. Tomasz Owczarek 2:22:43

840. Przemysław Majewski 2:24:03

841. Michał Jędrzejczak 2:24:32

847. Katarzyna Pluta 2:26:34

859. Sara Majzer (UKS Heros Team Pabianice) 2:39:49

863. Małgorzata Kowarska 2:46:30

REKLAMA
Poprzedni artykułNapad na taksówkarza
Następny artykułKenijczyk prowadził, ale wygrał Polak