Strona główna Aktualności Z miasta Parkowa idzie pod młotek

Parkowa idzie pod młotek

5

Urząd Miejski w Pabianicach kolejny raz chce wynająć dawną restaurację „Parkowa”. Dzierżawca nie będzie musiał płacić czynszu. Pod jednym warunkiem

Przetarg na wynajem nieruchomości położonej przy Łaskiej 114 odbędzie się 24 lutego. Kwota wywoławcza miesięcznego czynszu to 500 zł netto, okres najmu 20 lat.

Jak zaplanowali urzędnicy, najemca wykona remont, a poniesione nakłady będą do rozliczenia w czynszu (proponowana wysokość czynszu razy 20 lat to przypuszczalna równowartość nakładów).

Działka ma 1683 m kw. powierzchni, murowany budynek ma 475 m kw. powierzchni i przeznaczony jest na usługi gastronomiczne lub inne usługi za zgodą właściciela nieruchomości. Umowa z poprzednim najemcą nieruchomości zawarta została w czerwcu 2014 i rozwiązana we wrześniu 2015, ponieważ nie wywiązał się z warunków umowy. Przed zimą budynek i otoczenie „Parkowej” zostały uprzątnięte i zabezpieczone. Historię nieruchomości usytuowanej w parku Wolności opisaliśmy TUTAJ.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To już było i gdyby nie chciwość poprzednich władz to lokal nie zostałby zdewastowany a działalność prowadzona byłaby nadal.

Zbysio Fisio

20 lat?! Na 2 to ryzyko!

W następnej kolejności sam park.I mamy piekny rejon naszego miasta.

Też uważam, że w następnej kolejności jest park.