Strona główna Styl życia Paczkomaty blisko Ciebie w Pabianicach – odbieraj przesyłki szybko i wygodnie

Paczkomaty blisko Ciebie w Pabianicach – odbieraj przesyłki szybko i wygodnie

0
W obecnych czasach większość z nas robi zakupy online. To szybkie, tanie i wygodne. Niestety, czekanie na przesyłkę bywa czasem problematyczne.

Szczególnie w sytuacji, w której musimy dostosowywać swoje plany do wizyty kuriera. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej osób poszukuje wygodnych alternatyw.  Jedną z tych, którą warto wziąć pod uwagę są paczkomaty. Dzięki nim możemy bowiem odebrać paczkę, wtedy gdy nam to pasuje. To nie jedyna zaleta paczkomatów. Z tego właśnie powodu są coraz popularniejsze i wciąż pojawiają się nowe urządzenia.

Paczkomaty w Pabianicach – gdzie mogą odebrać paczkę?

Pabianice to jedno z miast, w których nie brakuje paczkomatów znajdujących się w dogodnych, charakterystycznych lokalizacjach. Dzięki temu praktycznie każdy mieszkaniec tego miasta może dotrzeć do jednego z urządzeń. Listę paczkomatów w Pabianicach znajdziesz na stronie https://inpost.pl/paczkomaty-pabianice. Wśród urządzeń tych znajduje się Paczkomat PAB01M znajdujący się na ulicy św. Jana 9, na parkingu przy sklepie Żabka. Informacje na temat tego urządzenia znajdziesz na stronie https://inpost.pl/paczkomat-pabianice-pab01m-sw-jana-paczkomaty-lodzkie.

Dlaczego warto korzystać z paczkomatów?

Jak widzisz, urządzeń jest naprawdę sporo. Dlaczego jednak warto z nich korzystać? To bardzo proste. Przede wszystkim jest to bardzo wygodne. Paczki możemy odbierać o każdej porze dnia i nocy, przez siedem dni w tygodniu. Koniec z oczekiwaniem na kuriera. To jednak nie wszystko. Przesyłka, która znajdzie się w paczkomacie dotrze do ciebie bardzo szybko (często już na drugi dzień po jej zamówieniu), będzie również tańsza niż tradycyjna wysyłka. Co równie ważne, paczkomaty zapewniają bezpieczeństwo twojej przesyłki.

Aplikacja mobilna – jeszcze więcej możliwości!

Warto przypomnieć również, że inPost, czyli firma, która odpowiedzialna jest za paczkomaty oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z darmowej aplikacji mobilnej, dzięki czemu w każdej chwili możemy sprawdzić, gdzie znajduje się nasza przesyłka oraz kiedy dotrze na miejsce. To jednak nie wszystko. Aplikacja mobilna przypomni ci o odbiorze przesyłki w momencie, w którym znajdziesz się w pobliżu paczkomatu. Możesz więc mieć pewność, że nie zapomnisz o swojej paczce.

Jak nadawać i odbierać paczki?

Zarówno nadawanie, jak i odbieranie paczek jest bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu. Jeśli chcesz nadać paczkę musisz wybrać urządzenie, które posiada możliwość dokonywania płatności kartą. Następnie za pomocą klawiatury paczkomatu wpisujesz w urządzenie dane swoje oraz odbiorcy paczki. Pamiętaj, że niezwykle ważne jest podanie numeru telefonu. Następnie płacimy bezgotówkowo i gotowe.
Odbiór paczek jest jeszcze łatwiejszy. Podajemy bowiem jedynie swój numer telefonu oraz kod odbioru. Pamiętaj, że na odbiór paczki masz 48 godzin po jej dostarczeniu.

Jak więc widzisz, mieszkańcy Pabianic nie mają problemu z korzystaniem z paczkomatów. Jeśli ty również należysz do ich grona sprawdź tę metodę doręczania paczek. Z pewnością docenisz jej liczne zalety.

REKLAMA
Poprzedni artykułZawodniczka PTC Alpina Pabianice nie miała sobie równych
Następny artykułPabianiczanie rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu