Strona główna Dzieje się Pabianiczanka najlepszym trenerem?

Pabianiczanka najlepszym trenerem?

0
Monika

Pabianiczanka bierze udział w konkursie na najlepszego trenera fitness w województwie. By wygrać potrzebuje głosów.

Monika Marciniak, prowadząca na co dzień zajęcia w Strefie Ruchu w Pabianicach oraz łódzkim I’m Fit, startuje w konkursie „Piękno i Uroda 2015” w kategorii „Najlepszy trener fitness”. Do tej pory zebrała 1376 głosów i zajmuje 5. miejsce.

23-letnia pabianiczanka jest absolwentką pedagogiki kultury fizycznej i zdrowotnej na Uniwersytecie Łódzkim, instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness nowoczesne formy gimnastyki, licencjonowanym instruktorem Zumba Fitness oraz Zumba Toning, TBC, ABS/Płaski Brzuch, Gymstick Muscle, BUP, a także trenerem personalnym.

W przeszłości związana była także ze szkołą muzyczną w Pabianicach oraz Młodzieżowym Domem Kultury w Pabianicach, gdzie tańczyła w formacji „Ludens”.

Głosy na Monikę można oddawać na 3 sposoby:

    • Głosowanie za pomocą SMS Premium trwa od 8 do 26 maja poprzez przesłanie SMS-a na numer 72355 odpowiedniego prefiksu (koszt 2,46 zł z VAT). Dziennie można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów, a jeden wysłany SMS to 15 punktów w plebiscycie na daną kandydaturę.
    • Głosowanie za pomocą Facebooka trwa od 8 do 15 maja (z jednego konta można oddać 1 głos dziennie, jeden głos to jeden punkt w plebiscycie na daną kandydaturę.
    • Głosowanie za pomocą strony www (TUTAJ) trwa od 8 do 15 maja, tylko dla zalogowanych użytkowników. Z jednego konta można oddać 3 głosy dziennie, 1 głos to jeden punkt w plebiscycie na daną kandydaturę.

REKLAMA