Strona główna Styl życia Ludzie Pabianiczanin w telewizyjnym „Ninja Warrior”

Pabianiczanin w telewizyjnym „Ninja Warrior”

3
fot. zbiory prywatne
Robert Zmysłowski jest pabianiczaninem i kocha sport. Swoich sił postanowił więc spróbować w telewizyjnym, wymagającym sprawności programie „Ninja Warrior Polska”. Nie po raz pierwszy. Jak pójdzie mu tym razem, przekonamy się już dzisiaj.

Polsat wyemituje o godz. 20.05 pierwszy odcinek nowej, trzeciej już serii tego reality show, w którym zawodnicy mają do pokonania tor eliminacyjny, składający się z sześciu przeszkód. W każdym ćwierćfinale rywalizują ze sobą 32 osoby.

Mieszkaniec naszego miasta walczył już o zwycięstwo jesienią 2019 roku, kiedy miała miejsce pierwsza edycja programu. Aby się do niego dostać, trzeba było najpierw pokonać sporą konkurencję. To się pabianiczaninowi udało.

– Wstępne eliminacje odbywały się w Warszawie. Teraz zresztą podobnie. Na nagranie odcinka zostaliśmy zaproszeni do Gliwic. O możliwość udziału w „Ninja Warrior” walczy mnóstwo osób, dlatego cieszę się, że znów mnie zakwalifikowano – wyjaśnia pan Robert.

Na co dzień studiuje w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Jest trenerem akrobatyki i parkour. I zna swoje mocne i słabe strony.

– Nie mam problemu np. ze skocznością czy równowagą. Troszkę gorzej jeśli chodzi o wytrzymałość siłową, np. wspinaczkę. W pierwszej edycji odpadłem na piątej przeszkodzie. Jak będzie teraz, nie zdradzę – śmieje się Robert Zmysłowski.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To może napiszcie w którym odcinku wystąpi Pabianic Anin?

Pabianic Anin. Sorry za literówkę.

Shandy to dobry gość! 🙂