Strona główna Aktualności Z miasta Pabianice bez dofinansowania na remont boiska PTC

Pabianice bez dofinansowania na remont boiska PTC

16
Wniosek z Pabianic nie został zakwalifikowany do dofinansowania w programie „Infrastruktura sportowa Plus”. Urzędnicy starali się o 300 tysięcy złotych na remont stadionu przy ul. Sempołowskiej. 

Za wspomnianą kwotę wyremontowana miała zostać płyta boiska, zainstalowane automatyczne nawadnianie, zakupione nowe bramki, ogrodzenie i monitoring. Dlaczego nie udało się pozyskać dofinansowania?

– Jakby to delikatnie powiedzieć? Jeśli przejrzą państwo listę i zobaczą gminy, które otrzymały dofinansowanie to wnioski nasuną się same. Myślę, że nie jesteśmy w tej puli, która jest przewidywana do dofinansowania – mówi Grzegorz Mackiewicz, prezydent Pabianic. – Próbowaliśmy się dowiedzieć jakim kluczem kieruje się komisja konkursowa, bo tak samo było ze szkołą na Zatorzu, odkrytych basenach przy PTC, przy przejeździe kolejowym, przy różnych drogach.

Tymczasem miasto ma przeznaczyć 15 tysięcy złotych na zakup nowych bramek na boisko PTC.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

ale dostaliśmy nowe kamizelki kuloodporne. Trzy

Zagłosujcie na PiS to nie tylko wam te boiska wyremontują, ale zbudują jeszcze ze cztery nowe.

A tfuu

Przy nadchodzących wyborach będzie wiadomo na kogo głosować, by były możliwości. Bo teraz brak. To chciał przekazać prezydent.

masakra, nie jesteś w PIS to nie nic nie wolno, to ta prawica? Komuchy ile mogli budowali wszędzie a PIS tylko swoim, willa plus…. gdzie my żyjemy w kaczo landzie…

Dokładnie tak
Masz rację niestety

Pis to taka prawica jak z koziej dupy. Aaaa, nieważne. Wszystko to jedna banda. W tv się zwalczają a potem idą na piwo i śmieją się z was.

W końcu ktoś mądrze napisał wszyscy mają wywalone czy to PiS czy to PO KO

PiS to są patrioci, niemcom nie dają

Polakom też nie… tylko swoim oraz elektoratowi (czyli w sumie swoim). Także tak jak być bohaterem w swoim domu – jak to pewna reklama głosiła 😀

A na co nam boisko skoro mamy przy Kilińskiego i w Berlinie Bardziej wiadukt by się przydał na Lutomierskiej A tam 1600 od dworca stacje budują Ciekawe po co??

Gdzie tu Prawo i gdzie tu Sprawiedliwość? Nazwa tej partii to chyba sarkazm. No ale ludzie zadowoleni, zadowoleni… Bo dają, bo dają…

Cała praca władzy miasta 🙂 Złożyliśmy wniosek i daj, daj , daj 🙂 A jak nie dadzą to wszyscy źli 🙂 Mentalność dziecka 3 letniego 🙂

Może ty masz, to możesz wesprzeć, skoro Pisiory specjalnie za każdym razem stwarzają problemy.

Jesienią zapraszam do urn. Odsuniemy od koryta najgorszy sort ludzi i będzie normalnie. Po prostu normalnie.

Przepraszam, a czy właściciel- PTC organizuje na tym czymś jakieś publiczne i cykliczne imprezy, by mógł skorzystać z państwowej dotacji?