Strona główna Na sygnale Kryminalne Okradł sklep przy Żeromskiego. Kto go zna?

Okradł sklep przy Żeromskiego. Kto go zna?

0

Mężczyzna odepchnął kierowniczkę sklepu i uciekł z kradzioną odzieżą. W pościg ruszył klient.

Do zdarzenia doszło 3 marca w sklepie Pepco przy ul. Żeromskiego w Pabianicach. Około godziny 12:30-12:40 do sklepu wszedł mężczyzna pod pretekstem zrobienia zakupów. Do przymierzalni zaniósł ubrania, z których zaczął zdejmować magnetyczne zabezpieczenia. Zauważyła to kierowniczka sklepu. Pomiędzy kobietą a złodziejem doszło do szarpaniny. Napastnik odepchnął pokrzywdzoną i uciekł ze sklepu ze skradzioną odzieżą. W pościg za sprawcą udał się inny klient, który kilka ulic dalej dogonił złodzieja. Podczas szarpaniny sprawca oddał świadkowi część skradzionych ubrań. Z kolejną oddalił się w nieznanym kierunku. Na podstawie zeznań świadków powstał portret pamięciowy złodzieja.

Mężczyzna ma około 40 lat, 185 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma włosy blond ścięte na jeża. Ubrany był w dłuższą kurtkę koloru szarego lub zgniłej zieleni.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pabianicach przy  ul. Żeromskiego 18,  telefon do prowadzącego postępowanie 42 22 53 349  lub 42 22 53 300, 42 22 53 301 bądź 997.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments