Strona główna Styl życia Nurkowie wracają na pabianicki basen!

Nurkowie wracają na pabianicki basen!

0

Po ponad dwudziestu latach przerwy do Pabianic powraca wyjątkowa atrakcja – zajęcia nurkowe na miejskim basenie. Od września szkoła pływania i nurkowania Bąbelkowy Świat zaprasza mieszkańców do wspólnego odkrywania podwodnych przygód.

– To dla nas ogromna radość, że możemy przywrócić nurkowanie na pabianicki basen. Chcemy, aby stało się ono dostępne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych – podkreślają organizatorzy zajęć.

W ofercie znalazły się cykliczne zajęcia nurkowe dla dzieci oraz osób dorosłych, kursy podstawowe OWD (Open Water Diver), a także możliwość zdobycia specjalizacji nurkowych. Zajęcia odbywać się będą we wtorki wieczorem, co pozwoli połączyć je z codziennymi obowiązkami szkolnymi i zawodowymi.

To jednak nie wszystko. W ofercie Bąbelkowego Świata są także rodzinne wyjazdy nurkowe, podczas których uczestnicy będą mogli łączyć nurkowanie z poznawaniem tajemnic przyrody i kultury różnych regionów Polski i Europy. To propozycja dla tych, którzy chcą nie tylko uczyć się pod wodą, ale także wspólnie spędzać czas i rozwijać swoje pasje.

Powrót nurkowania na pabianicki basen to świetna wiadomość dla wszystkich, którzy marzyli o podwodnych przygodach. Teraz nie trzeba wyjeżdżać daleko. Wystarczy wtorkowy wieczór, by zanurzyć się w świat pełen bąbelków i emocji.

Zgłoszenia i więcej informacji: www.babelkowy-swiat.pl
Zapisy prowadzone są także pod nr telefonu tel. 696 417 298

REKLAMA