Strona główna Aktualności Z miasta Nowy kierownik w PCM. To brat prezydenta

Nowy kierownik w PCM. To brat prezydenta

29
Szefostwo Pabianickiego Centrum Medycznego powołało nowego kierownika podstawowej opieki zdrowotnej i przychodni specjalistycznych w naszym szpitalu. Został nim Tomasz Mackiewicz, brat Grzegorza Mackiewicza, prezydenta miasta.

Funkcję objął po doktorze Jacku Marynowskim, który pod koniec października przegrał walkę z koronawirusem.

54-letni Tomasz Mackiewicz jest internistą. Wcześniej zajmował się pacjentami hospitalizowanymi w oddziałach rehabilitacji neurologicznej wczesnej i rehabilitacji ogólnej (teraz obydwa te oddziały zostały przekształcone w covidowy), przyjmował również chorych w szpitalnej przychodni POZ oraz pełnił dyżury nocnej i świątecznej pomocy medycznej.

– Jako kierownik będzie kontynuował pracę w POZ i leczył pacjentów innych oddziałów, np. zakładu opiekuńczo – leczniczego – wyjaśnia Adam Marczak, dyrektor ds. techniczno – administracyjnych w PCM.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Rodzina ma się dobrze …

Grzechu hej … to ja kuzyn z Pułtuska. Ty weź no mi też coś załatw tam u was w Pabianicach. Mogiem na wiceprezesa do spułki jakiej albo nie, lepij na żecznika twojego. Gadane mam i na ortografji się znam. We no załatw coś kuzynowi.

No, no, no kumoterstwo pełną gębą

Zobacz co robi psiornia, a potem daj głos!!!

O swoich to on pamieta i nie da im zginąc a resztę ma tam gdzie światło nie dochodzi ot taki rezydent. Już niebawem niebawem

No mam nadzieję, że się Pabianiczanie opamiętacie w 2023 roku.

Taa, i wybiorą nastepnego parTAJNIAKA z innej partii. Taa, bedzie zmiana. Taaaak, jestem ZOO! CHODŹTA ZA MNO!

Last edited 5 miesięcy temu by Mihał

To to, że się jest z rodziny Prezydenta ma oznaczać, że trzeba yebać w „Biedronce” albo kopać rowy, bądź najlepiej – być kloszardem, bo kole w oczy, że ktoś ma aspiracje i wykształcenie?

No ludzie…

Nie. Nie oznacza, że ma kopać rowy. Jest prawie pewne, że gdyby nie był bratem to tego stanowiska by mu nie zaproponowali. Tak już niestety jest, że zawsze jest ryzyko podejrzeń. Żona Rąkowskiego i nie tylko – w starostwie. Żona Stencla – w zwiku. Można by tak wymieniać i wymieniać….

Możemy tylko wymieniać… tyle zostało, i tak będzie jak będzie, „kto ma umrzeć to umrze – trudno ” jak powiedział Pan Mateusz MOr……i
A może kłamał, i wszystko jest prawdą?

Last edited 5 miesięcy temu by Mihał

Ten to zawsze pokwikuje i jeszcze broni widać że wielbiciel KOlabarcyji. A już widzę ten kwik jakby tak np. Stanek dał brata na stanowisko. PO może PiS nie bo jam wielbiciel PO. Co za hory gość

Żadnemu nie wierzę, prawicy lewicy antystemowcom, nie to ze się na człowieka uwziąłem, ale to wszystko śmierci

Nie chodzi o to. Prezydent będzie miał podwładnego swojego brata. A to tworzy patologie.

A co kopać rowy to też robota jak każda inna nie musisz przytykac tym co pracują fizycznie a na stanowisko powinien być ogłoszony konkurs a nie od razu na stołek

👍

Nawet podobny z

Dzień dobry
-Witam
Proszę mnie przekonac, dlaczego uważa Pan ze nadaje się na to stnowisko
– Brat, weż nie pierd…

Niestety ten pan jest takim samym lekarzem jak jego brat prezydentem.Biada nam

A znasz tego lekarza, że tak piszesz?

Znam niestety tego konowała bo lekarzem go nie nazwę bo niezasługuje nato miano

Ale Pan Prezydent nie popierał programu rodzina na swoim… odcinek z serii krzyczymy na pisiory ale robimy tak jak oni? Czyli jak wszyscy?

A może trzeba wykazać się i poszukać dobrej pracy (joczywiście jeżeli ma się odpowiednie kwalifikacje ) a nie tylko narzekać i narzekać jak to jest mi źle czekając na mannę z nieba. Czepiacie sie człowieka, super lekarza , specjalisty który wielu pacjentów postawił na nogi. Koneksje rodzinne fakt pewnie pomagają nieudaczikom życiowym ale dr Mackiewicz jest bardzo dobrym lekarzem i specjalistą w swoim fachu i nie musiał korzystać z poparcia rodziny. Dlaczego ta zazdrość i obłuda i mierzenie innych swoją miarą nieudacznika.

Polemizował bym z tym bardzo dobrym lekarzem trzy razy miałem z tym panem styczność i więcej razy nie chce z syna zrobił by mi kaleke

Niestety w naszym kraju tak już jest ,która partia jest przy władzy to się obstawia swoimi ludzmi, nie ważne czy to partia PiS czy KO,SLD .Nie ważna jest wiedza, umiejętności ale układy i tego nie zmienimy.

Po trupach do celu…

Tak jak każdy jak w Solidarności

Wstyd. Bez wg czy to fachowiec nie powinno mieć miejsca takie coś

Św. Szumi też od brata masek zakupił a później pod groźba mandatu założył nam te maski na twarz. I gitara. Jak to mowia”w rodzinie nic nie ginie”

Razem Dla Pabianic k j c mać. Buahahaaahaha. Banda sk…