Strona główna Aktualności Z miasta Nominacja i 4 wyróżnienia

Nominacja i 4 wyróżnienia

0

Pierwszym zastępcą komendanta pabianickiej policji został komisarz Mariusz Siejka. Wyróżnienia za wzorową służbę odebrało czterech naszych funkcjonariuszy.

4 kwietnia w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której zostały wręczone powołania i mianowania na stanowiska kierownicze w łódzkim garnizonie. Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pabianicach dotychczas pełniącego obowiązki komisarza Mariusza Siejkę.

W imieniu własnym, a także wszystkich powołanych i mianowanych podziękował komendantowi wojewódzkiemu za zaufanie.

– Jest to dla nas wielki zaszczyt i wyróżnienie. Ale jesteśmy także świadomi odpowiedzialności, jaka na nas ciąży w związku z nowymi obowiązkami i zapewniam pana komendanta, że wszyscy dołożymy wszelkich starań, aby nie zwieść tego zaufania, a stawiane przed nami zadania były realizowane na najwyższym poziomie – mówił
kom. Mariusz Siejka, który w pabianickiej policji nadzoruje pion prewencji oraz podległe posterunki.

Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi wyróżnił także policjantów, którzy swoją postawą w służbie zasłużyli na uznanie. Czterech funkcjonariuszy  z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach otrzymało z rąk insp. Andrzeja Łapińskiego podziękowania oraz nagrody finansowe za wzorowo pełnioną służbę.
Wyrazy uznania za zaangażowanie, skuteczność w działaniu oraz profesjonalizm odebrali: nadkom. Marek Gumola, asp. szt. Tomasz Kozakowski, st.asp. Radosław Jasitczak oraz asp. Andrzej Telicki.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments