Strona główna Dzieje się Nocny bieg ulicą Zamkową (ZDJĘCIA)

Nocny bieg ulicą Zamkową (ZDJĘCIA)

6
Fot. Irena Maciejewska
Blisko 200 osób wystartowało w nocnym biegu ul. Zamkową. Wśród zawodników byli również chodziarze nordic walking. 

Big zorganizowano z okazji święta ul. Zamkowej. Zawodnicy wystartowali sprzed zamku w sobotę o godz. 22.30. Do przebiegnięcia było 4,1 km. Długość trasy nawiązywała do numeru linii tramwajowej 41. Pierwszy na mecie zameldował się 17-letni Kacper Kurowski z Ksawerowa z czasem 13,45.
Pełne wyniki można sprawdzić TUTAJ.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułEkoArtFest na Lewitynie
Następny artykuł35 stypendystów starosty powiatowego (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czekam na bieg na 50km Zamkową, później może nawet bieg na 100km. Przodem, tyłem, bokiem, w nocy, w deszczu, w śniegu i w klapkach.

Kto nie ma szans i nie odniósł sukcesów w prawdziwym sporcie i prawdziwej rywalizacji szuka rozgłosu na wydumanych dystansach i przez siebie wymyślonych imprezach.

Tam gdzie można bezkarnie stosować środki dopingowe, gdzie są jakieś pieniądze do wyrwania lub choćby sam rozgłos w mediach społecznościowych.

Biegły dzieci w wieku przedszkolnym, biegli emeryci, ludzie z pasami, przebierańcy, niepełnosprawni umysłowo i na wózku inwalidzkim. Udział wzięli wszyscy, co chcieli.
Z pewnością szukali rozgłosu, bo nie poszło im w prawdziwym sporcie. Przy okazji stosowali środki dopingujące, bo chcieli wyrwać kasę.

Ładnie odleciałeś. Psychiatra, to chyba nie wystarczy na twoją przypadłość.

dobrze ze ich tramwaj nie potracil

Super pomysł. Po remoncie Rynku można dodać okrążenie wokół Rynku i zbudować trasę z atestem na 5 km. Taki bieg mógłby wejść na stałe do kalendarza.

zawody na ćwierć mili Zamkową proponuję 🙂

Dla motywacji gonić będzie ich tramwaj.