Strona główna Aktualności Nie ma chętnych do wyremontowania ul. Garażowej. Czy zaporą jest cena?

Nie ma chętnych do wyremontowania ul. Garażowej. Czy zaporą jest cena?

6
Przetarg na modernizację ul. Garażowej w Pabianicach został unieważniony. Powód jest prozaiczny: do urzędu miejskiego nie wpłynęła ani jedna oferta.

Ulica Garażowa liczy sobie 152 metry długości. Z jednej strony są garaże, a z drugiej ogrodzenie Szkoły Podstawowej nr 14. Na remont tej drogi miasto przeznaczyło 281 118,00 zł brutto. Pomimo zdawałoby się prostego zakresu prac, w który najogólniej weszłoby rozebranie i wywiezienie istniejącej podbudowy betonowej (chodnika, obrzeży, trylinek), a następnie położenia nowego chodnika z obrzeżami i wykonania nowej nawierzchni, żadna firma nie złożyła swojej propozycji.

Prawdopodobnie niedługo zostanie ogłoszony nowy przetarg na remont tej ulicy. Ciężko uwierzyć, że firmy budowlane na bieżąco nie monitorują rynku, więc problemem może być tu cena. Jeśli tak jest, to następne przetargi mogą zakończyć się podobnie.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A po kij to remontować, dobrze jest, lepiej za te kasę pozapadane studzienki ponaprawiać!

Jak można planować remont tak podrzędnej drogi, kiedy obok na Odrodzenia po której porusza się 1000 razy więcej osób i dzieci do szkoły można wybić sobie zęby

ktoś „ważny” musi mieć tam garaż

trzeba dzwonić do mateuszka, on obieca że zrobią

Czy jest juz woda w fontannie na Piaskach? Naiwnie myslalam , ze moze cos drgnie i chociaz przez polowe wakacji bedzie cos milego dla nas.

Ktoś ważny ma tam garaż (informacja potwierdzona). Jak ten prezydent wygra kolejne wybory, to już na prawdę przestanę wierzyć w ludzi…