Strona główna Na sygnale Kryminalne Nawet 700 tys. zł kary za nielegalne automaty. Zlikwidowano u nas dwa...

Nawet 700 tys. zł kary za nielegalne automaty. Zlikwidowano u nas dwa lokale

15
Funkcjonariusze z Krajowej Administracji Skarbowej działali na terenie Pabianic. W ciągu dwóch dni zlikwidowano dwa punkty, gdzie odbywał się nielegalny hazard. Organizatorom gier grożą potężne kary finansowe.

Działania prowadzone były 9 oraz 17 listopada. Pierwszy ze skontrolowanych punktów znajdował się na parterze budynku wielorodzinnego. Funkcjonariusze łódzkiej KAS zabezpieczyli tam cztery „maszyny” bez wymaganej koncesji lub zezwolenia.

– W drugim lokalu działał monitoring, dzięki któremu obsługa mogła wpuszczać tylko zaufanych klientów, zdalnie otwierając drzwi wejściowe. Mimo to funkcjonariusze celno-skarbowi dostali się do środka i przeprowadzili kontrolę. W tym punkcie zabezpieczyli siedem automatów hazardowych, telefon komórkowy,  wideorejestrator oraz notatki obsługi. W lokalu zastano trzy osoby, w tym kobietę obsługującą punkt i dwóch graczy – relacjonuje KAS.

Organizatorom nielegalnych gier hazardowych grozi kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat trzech, bądź obydwie te kary łącznie. Oprócz tego muszą się liczyć z poważnymi konsekwencjami finansowymi. Kara to nawet 100 tys. złotych od każdego urządzenia.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jestem hazadziarzem-harardzistą i mi to nie przeszkadza, przegram 2 dychy trudno, przegram 5 dych trudno, moja głupota nie twoja, tak lubię to. Nigdy nie czułem się zagrożony w takich andergradowych salonach, kulturka nawet jak ktoś cyka po pińdzisiąt groszy, powaga.

Last edited 1 miesiąc temu by Mihał

Jestem hazardzistą, nie gram od 6 lat… Cieszę się że takie miejsca znikają, one rujnują życie! A raczej są pretekstem do tego żeby je sobie samemu zrujnować!

6 lat, niby tak dużo… A jednak to początek tej drogi bez hazardu.

Ok, ale ja do tego podchodzę racjonalnie? To jest za ciężki temat dla wielu ludzi, jak sie tym za bardzo „jarają”

Last edited 1 miesiąc temu by Mihał

A ja się nie ciesze, i co z tym zrobisz 😉
Nie, nie przegrywam socjalu + to + tamto bo jestem za uczciwy na socjale, ale jakbym miał dostać to bym brał 😀

Last edited 1 miesiąc temu by Mihał

Ne szkoda mi takich, widocznie takie zabawy jak hazard są dla wyjadaczy 😛

Suchego chleba

Bardzo dobrze że zamknęli nie jestem hazardzista ale znam wiele osób co w takim kasynie zostawiali dużo pieniędzy a puzniej rodzina głodowała najbardziej to szkoda tych dzieci a nie tych można powiedzieć debili

Tak sie produkcje beneficjentów różnych plusów socjali, a tacy klienci chętnie głosują za takimi rozwiazaniami. Mat.

Last edited 1 miesiąc temu by Mihał

Totka lotka też powinni zabronić bo ludzie też na ich punkcie głupieja a widać to przy kumulacjach. Jak ktoś chce grać zawsze znajdzie okazję choćby w necie. Powinno to być legalne opodatkowane i problem szarej strefy z głowy. Poradzili sobie z taxi gdzie wyprowadzono kasy więc i tu też zresztą jest jeszcze jedna gałąź gospodarki do zalegalizowana ale to katolicki zacofany kraj więc to nie przejdzie . A co do przegrywania majątku to jakoś jak ktoś przepija majątek nie zamykają sklepów. Ludziom się pomaga z nałogiem a nie robi się metody ostrego noża. Bo głód grania może wyrządzić większą krzywdę… Czytaj więcej »

Jak zacofany kraj to pakój manele w wypad do tych postępowych

Z chęcią patrzę jak cofasz gimbazo do średniowiecza

Jak mozna dodac epainfo do spamu?

Hazard, wszelki hazard powinien być zakazany. W tym także lotto, zakłady bukmacherskie, giełda w zakresie trading itd/itp.

Jeśli ktoś chce udać do piekła można mu nawet „podstawić konia” pod warunkiem iż nie pociągnie za sobą innych.

Ponieważ spełnienie takiego warunku to utopia. Wszelki hazard powinien być zakazany. (Taki zakaz to też, niestety, utopia).

Każdy szczęściu dopomóże, każdy dzisiaj wygrać może. Czarne wygrywa, czerwone przegrywa.
Raz dwa trzy! POLAKO MERCI

Last edited 1 miesiąc temu by Mihał