Strona główna Sport Piłka ręczna Nasze szczypiornistki najlepsze w województwie

Nasze szczypiornistki najlepsze w województwie

0

W minioną sobotę piłkarze i piłkarki ręczne z Gimnazjum nr 3 w Pabianicach brali udział w Finale Wojewódzkiej Orlikowej Ligii Mistrzów – „Łódzkie gra w ręczną”.

Cała impreza rozgrywała się w Kutnie, systemem każdy z każdym. Zatem wszystkie zespoły miały do zagrania po dwa mecze. W kategorii dziewcząt pabianiczanki rywalizowały z Gimnazjum nr 2 w Kutnie oraz z Gimnazjum w Budziszewicach. Nasze zawodniczki wygrały oba spotkania i zostały mistrzyniami województwa. Ponadto, na najlepszą szczypiornistkę turnieju wybrana została Natalia Janitzka. Dziewczęta na sukces pracowały razem z trenerem piłki ręcznej, Włodzimierzem Stawickim. Pomagała im także zawodniczka CHKS-u Łódź, Magdalena Borowiec.

Drużyna pod opieką Anety Stępińskiej i  Doroty Gwiazdowskiej wystąpiła w następującym składzie: Paulina Szwej, Ewa Kielar, Natalia Śniada, Julia Pawłowska, Klaudia Beze, Iga Adach, Natalia Janitzka, Zofia Wosio, Julia Miller, Patrycja Lewowska oraz Katarzyna Śmiech.

W kategorii chłopców nasza drużyna rywalizowała z Gimnazjum nr 2 w Kutnie i z Gimnazjum nr 1 w Wieruszowie. Niestety, oba mecze zakończyły się wynikiem niekorzystnym i nasi zawodnicy zajęli trzecie miejsce. Na pocieszenie pozostał tytuł najlepszego bramkarza turnieju, który powędrował do Mateusza Milera.

Chłopcy zagrali pod opieką Doroty Lewandowskiej w następującym zestawieniu: Mateusz Miler, Artur Kędzierski, Patryk Kęsicki, Dominik Loin, Bartosz Stępiński, Kacper Seroczyński, Kacper Beze, Dawid Kowalski, Michał Kowalski, Mateusz Okruszek, Marcin Miler, Jan Duda, Adrian Różański oraz Daniel Nawrocki.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments