Strona główna Aktualności Z miasta Na zalanych ulicach kierowcy gubią tablice rejestracyjne

Na zalanych ulicach kierowcy gubią tablice rejestracyjne

42

Obfite opady deszczu spowodowały zalanie niektórych pabianickich ulic. Najgorzej jest na Grota Roweckiego i Orlej. 

Deszcz pada od kilkunastu godzin, więc tradycyjnie część pabianickich ulic znalazła się pod wodą. Oprócz obfitych opadów problemem są też pozapychane przez spadające z drzew liście.

Na wyremontowanej ulicy Grota Roweckiego zrobiło się ogromne rozlewisko. Przejeżdżający przez nie kierowcy gubią tablice rejestracyjne. Zrobiła się już spora kolekcja „blach”. Podobnie jest na ulicy Orlej przy Mariańskiej.

Zalana jest też m.in. ścieżka rowerowa na ul. Łaskiej.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułPożar na parkingu. Spłonęły dwa auta
Następny artykułPolicjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Spowodował kolizję
Subskrybuj
Powiadom o
42 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

ważne, że remont ulic zakończony został przed wyborami.

przypomnij kto jest prezydentem miasta???droga należy do miasta!!!

Draga należy do powiatu

ta jak spierniczona do powiatu województwa TAKA SPYCHOLOGIA,choć habura krzysio chyba przewidział taką kolej rzeczy ALE PABIANICZANIE POWINNI ZNAĆ tego kto wygrał??przetarg nieprawdaż??

Ale kanalizacja do miasta

Kaczyński

no pacz pan kaczyński zwany KRZYSIO HABURA!!!dzięki LoL

Kaczyński jest prezydentem miasta tak jak Krzysio Habura

Mój tata jest bardzo dojrzały ,ale jak widział „remont” od razu stwierdził tak: tu trzeba zrobić generalny remont a nie robić zmiany kosmetyczne bo przyjdzie dzieląca (nie ulewa) i będzie to samo …. I co ?! Starszy a wiedział co będzie ,ja się pytam ,czy nasza władza cokolwiek potrafi dobrze zatwierdzić ? Sprawdzić przed odbiorem ?czy odbiory są podpisywane bez oględzin ? Kolejny temat ,zrobić coś nie patrząc na efekty .

Tam był generalny remont.. pan Starosta osobiście odbierał.. teraz będzie fachowcem posłem.. w końcu w mieście coś może ruszy

ALE, ŻE NIBY KTO MIAŁ SPRAWDZIĆ??? TA WŁADZA w pabianicach myślała ,że rurki ,inni w obcisłych gaciach szafy3drzwiowe zajęci je8* nie zauważą ,że stoją po majtki w szambie,WIĘC WYSZŁA PŁYWALNIA BEZPŁATNA obok pływalni miejskiej płatnej!!! BRAWO WY

Jest szkutnia i to jest najważniejsze 😀😀😀Panie prezydencie biegnij po kajak i (s)pływaj z tą swoją ekipą .

Tu nie trzeba być inżynierem żeby stwierdzić że woda będzie stała w tym miejscu ponieważ pod górę w kierunku mostu i rzeki raczej nie poleci

I gdzie ta firma sprzątająca Panie Prezydencie.. miały być sprzątane ulice udrazniane wpusty itd… puste gadki i nic więcej. A Roweckiego jest powiatowa więc zanim pan poseł da cusa do Wawy niech łapie się za łopatę i udrażnia wpusty na Roweckiego
Banda nygusow. Tylko by podatki ściągali nie robiąc nic w zamian

ale jak zgubili tablice rejestracyjne????CZYŹBY MIELI PODWÓJNE ????jeszcze po turystyce od komisji wyborczej do komisji nie zdążyli zdjąć FAŁSZYWEK??? słyszeliście 8* jakiś borys jest poszukiwany coś wiecie???

Jest niehandlowa niedziela, dlaczego tylko kasjerki mają wolne ?

taa, KRYZE w zasadzie to dlaczego lampy uliczne w niedziele świcą,KRYZE dlaczego apteki czynne,KRYZE dlaczego szpitale maja dyzury a policja gania chuliganerie i TO W NIEDZIELĘ,telewizja nadaje ,radyjo spiwo,KRYZE do interneta można wleź WEŹMIJ ZAMKNIJ WSIO wszak to jest w berlinie ???!! ACHA kryze jak bedziesz wyłaził ZGAS SWIATŁO.!!!Ot kryze durnota od wielkiego przegrywa donalda tuska się odezwała,8*,8*,8*

Ile twoja matka musiała sniegu wpierdzielić aby takiego bałwana urodzić

O matko, nie wierzę

Ja w swoim samochodzie i w samochodzie córki tablicę rej. przykręciłem jednym niewidocznym wkrętem. Nie odpadnie w takich przypadkach. A poza tym uchroni od np. kradzieży tablicy rej. Samochód córki stał na parkingu w pobliżu drzewa nie używany 3 dni (liście z drzewa zrobiły wrażenie, ze samochód nieużywany). Ja woziłem córkę do lekarza etc. I po trzech dniach kiedy to uruchamiałem samochód córki zauważyłem próbę kradzieży tablicy rej. Amator cudzych tablic nie był przygotowany na przykręconą tablicę rej. i zrezygnował. Zabezpieczajmy tablice rej. a nie będą gubione w kałużach itp.itd.etc.

Last edited 1 miesiąc temu by Marek

Ulewa była o 4 w nocy, później już tylko pada, woda powinna dawno spłynąć.. ale to i tak nie dotrze do mieszkańców Pabianic. Wybierają tą samą nieudolną władzę.. powtarzając, stare pabianickie hasło: Pieniędzy ni ma i nie będzie, bo szpital, bo pis,bo tusk.. a w tych ludziach są Ci co ten remont spartolili i też narzekają.

Nie ma co liście do tego mieszać jeśli studzienki nie były posprzątane po ulewie z września.. tak to jest jak w zarządzie dróg miejskich są fachowcy z partii ale tej, z której mogą i jest przyzwolenie postkomuchow.

Ja swoją mam na wkręty, nigdzie nie odpłynie 🙂

A amfibię masz, chojraku? 😉

A pan Habura bryluje teraz w Sejmie. Brawo chłopaki!

Jak pokazują zaprezentowane obrazki jest to bez mała kolejny dowód na fuszerkę i co za tym stoi spartolenie roboty. I jak zawsze kasa wydana, robota niby wykonana, jednak stan rzeczy pozostał bez zmian lub zaryzykuje stwierdzenie jest gorzej niż było.
I aż chce się w takich momentach zacytować wieszcza:
,,…eksperyment wykonany,
lecz niestety nie udany…”

Last edited 1 miesiąc temu by Edmond Dantes

a gdzie są te głąby od utrzymania ???

Dopóki urzędnicy nie będą odpowiadać za swoje decyzje i wydawanie naszych pieniędzy nic się nie zmieni. A wy się dalej kłucicie w komentarzach kto lepszy/gorszy. Dziwne tylko że kto by to nie był to wszyscy na tym cierpimy. Może w końcu zamiast ludzi z nadania w urzędach pojawią się ludzie którzy się znają na pracy za którą odpowiadają.

A ja się zastanawiam, co trzeba mieć w głowie, żeby tam się pchać samochodem. Nie szkoda Wam?

Redaktor był wniebowzięty 11 kwietnia , wszystko było cacy

A ja pamiętam, że redaktor przyznał się, że nie miał racji.

Last edited 1 miesiąc temu by Robroj

Władza, władzą. Woda,wodą ale jakim trzeba być debilem , żeby wjeżdżać w taką wodę z prędkością która powoduje wyrwanie tablicy rejestracyjnej z kasetki , która ją trzyma. POZDRAWIAM TYCH KIEROWCÓW.

Jedna tablica rejestracyjna jest nawet z kasetką 😂

Wszyscy narzekają zatkane studzienki a samemu wyczyścić nikt nie mógł ją się zatrzymałem wyczyściłem dwie studzienki piętnaście minut i przejazd jest i nie ma narzekania i dziękuję kierowcą którzy widząc mnie przy krawędzi drogi nawet nie zwolnili

Drogi Panie Redaktorze podpiął się Panu reportaż z zalanych ulic jakie to wystąpiły rok, dwa, trzy, … dekadę temu. Obecnie te odcinki dróg są po gruntownych remontach wykonanych za ciężkie ciaćki i przez specjalistów. Są po odbiorze drugich specjalistów. I taka sytuacja oczywiście nie może mieć obecnie miejsca.

Gdyby PiS rżządziło Pabianicami to oczywiście zalanych ulic by nie było ? A może by tak Sasina do Pabianic sprowadzić. On się zna na wszystkim, problem rozwiązałby od ręki.

na Zamkowej test zdany 🙂

Woda ma to do siebie że spływa w dół…

Poszukujemy tablic rejestracyjnych ze zdjęcia. Ktoś coś może wie.

Czy ktoś wie gdzie sa te tablice ze zdjecia??

Na Roweckiego to trzeba pogłębić koryto rzeki,bo woda opadowa tam wpada a rzeka jest bardzo płytka. Proszę zwrócić uwagę, że jak jest sucho i nie ma opadów to rura , która wchodzi do rzeki jest cały czas podtopiona to co dopiero jak deszcz pada. Rzeka nie była dawno regulowana a to też trzeba robić.

A gdzie władze Miasta . Koalicja.