Strona główna Styl życia Na dwa aparaty, czyli w obiektywach PIOPHOTOGRAPHY

Na dwa aparaty, czyli w obiektywach PIOPHOTOGRAPHY

0

Ewa i Łukasz, to dwójka fotografów z Pabianic, która postanowiła razem wkroczyć w świat zdjęć i zdobyć zaufanie klientów. Prywatnie małżeństwo, które dzięki wspólnej pasji uwiecznia dla młodych i zakochanych par najważniejsze chwile w ich życiu. Co mają do zaoferowania mieszkańcom naszego miasta?

– Zajmujemy się głównie fotografią ślubną: reportażami, sesjami ślubnymi w plenerze, sesjami narzeczeńskimi. Wykonujemy także reportaże z chrztu świętego, komunii. Fotografujemy sesje ciążowe, portretowe w plenerze jak i w naszym domowym mini studio – mówią Ewa i Łukasz.

Przygodę z aparatami zaczęli kilka lat temu.

– Nasza pasja do fotografii pojawiła się gdy, w moje ręce trafiła pierwsza lustrzanka- wspomina Łukasz. – Nigdy przedtem nie miałem styczności z takim sprzętem, Ewa też nie. To była dla nas magia. W szybkim czasie sami metodą prób i błędów nauczyliśmy się robić zdjęcia. Oczywiście hobbystycznie. Okazało się, że nasze fotografie są interesujące, ciekawe. Że podobają się innym. Postanowiliśmy rozwijać się w tym kierunku. W jaki sposób? Jesteśmy samoukami, zarówno w robieniu zdjęć jak i późniejszym ich retuszu – dodają.

Po dwóch pierwszych ślubach i kilku zleceniach stwierdzili, że to jest to! Założyli fanpage na profilu społecznościowym Facebook oraz stworzyli stronę internetową, na której podziwiać możemy portfolio tej dwójki. To właśnie tu znajdziemy efekty sesji ślubnych, plenerowych oraz reportaże okolicznościowe.

– Nie przypuszczaliśmy, że to tak szybko się rozwinie i że w ogóle się uda – mówi Ewa. – Po prostu zaryzykowaliśmy, wiedząc, że na rynku jest już wielu fotografów ślubnych.

Atutem Ewy i Łukasza jest niewątpliwie praca w duecie. To właśnie dzięki temu klienci pary otrzymują efekt, którego nie jest w stanie wykonać tylko jedna para rąk. Co ważne, jako młode małżeństwo, doskonale widzą, które momenty w tak ważnym dla nowożeńców dniu są naprawdę ważne.

– Dwójka fotografów na ślubie, bo głównie nimi się zajmujemy, to same plusy. Nie dość, że nawzajem się uzupełniamy o ciekawe ujęcia, to możemy w każdej chwili rozdzielić się, zarówno podczas ceremonii jak i na sali weselnej. Dzięki temu widzimy więcej momentów i emocji, a te są przecież najważniejsze w tym dniu. Oczywiście nie tylko na ślubach pracujemy razem. Dokładnie tak samo działamy także podczas chrzcin i innych sesji. Jesteśmy dla siebie niezastąpionym wsparciem – opowiada Ewa.

Zdjęcia Ewy i Łukasza charakteryzują się piękną obróbką, która dla wielu klientów jest bardzo ważna. Ewa skupia się na szerszych kadrach, natomiast Łukasz uwielbia portrety i  szczegóły.

– Dostajemy dużo wiadomości na Facebook’u oraz na maila. Pary piszą, że są zachwycone naszym stylem, ujęciami i różnorodnością kadrów. Często w takich wiadomościach klienci od razu decydują się na nasze usługi. Takie sytuacje dają jeszcze większego kopa do działania. Nie ma nic bardziej inspirującego i motywującego niż słowa uznania i zaufanie, jakim zostajemy obdarowani przez nowożeńców.

Aktualnie Ewa i Łukasz przyjmują zlecenia na 2023 rok.

Przyszli klienci, w ofercie ślubnej fotografów znajdą liczne pakiety, zróżnicowane pod względem ilości zdjęć, odbitek czy dodatków specjalnych, takich jak pamiątkowe pudełka czy fotoalbumy. Co ważne, pakiety są elastyczne, a ich zawartość zależy tak naprawdę od potrzeb młodej pary.

– W naszej ofercie znajduje się także teledysk ślubny. To skrócona forma popularnych do niedawna filmów wideo, które trwały nawet do kilku godzin – mówi Łukasz. – Prawda jest taka, że po pierwszym obejrzeniu takiego filmu, mało kto sięgał do niego ponownie. Takie nagrania były po prostu zbyt długie. Teledysk ślubny trwa do 10 minut i jest kwintesencją najważniejszych i najpiękniejszych momentów z tego najważniejszego dla nowożeńców dnia.

– Zawsze zachęcamy pary, które mieszkają w okolicy, aby spotkały się z nami na żywo. Bardzo zależy nam na poznaniu naszych klientów. Bezpośredni kontakt oraz poznanie oczekiwań zleceniodawców to połowa sukcesu. Reszta leży w naszych rękach – dodaje z uśmiechem Ewa.

Prace fotografów można obejrzeć na www.piophotography.pl, jak również na fanpage’u oraz na instagramie.

Piophotography
Tel. 668 615 905

REKLAMA