Strona główna Styl życia Moda i styl Modne miejsce w Pabianicach

Modne miejsce w Pabianicach

2

Nowoczesny sklep stacjonarny  oferujący najwyższej jakości ubrania  i dodatki najlepszych polskich projektantów oraz polskich  marek otworzył się przy Pułaskiego 9. „Od projektanta, concept store” powstało z myślą o kobietach, dziewczynach, mężczyznach  nowoczesnych, otwartych, zainteresowanych modą, poszukujących inspiracji i pragnących sprawić sobie przyjemność.

– Doskonale wiemy, że najważniejsza jest jakość oraz wygoda dlatego przywiązujemy ogromną wagę do procesu sprzedaży, dbając o najwyższe standardy obsługi klienta i współpracy z projektantami. Chcemy przybliżać naszym klientom polską modę, inspirować oraz zachęcać do zakupów u nas w atmosferze radości i komfortu – mówi właścicielka. – Jesteśmy pierwszym sklepem na rynku pabianickim skupiającym w jednym miejscu i promującym największych polskich kreatorów mody oraz najlepsze polskie marki.

„Od projektanta, concept store” przy Pułaskiego 9 (wejście od salonu fryzjerskiego) współpracuje z takimi projektantami jak:

  • Agi Jensen Design, której multizastosowanie ubrań sprawiają, ze mając w szafie choćby trzy części garderoby można stworzyć kilka niepowtarzalnych stylizacji. Pokochały je gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak również pewne siebie kobiety.
  • Kędziorek, jej kolekcje są proste, funkcjonalne i zgodne z najnowszymi trendami mody, a przy tym klasyczne i ponadczasowe.
  • Oxana Pastushka projektuje kreacje na ”czerwone dywany”,  może też zaprojektować sukienkę właśnie dla ciebie.
  • Madox design, za sprawą charakterystycznych spodni zapinanych na klapę z przodu, brand błyskawicznie przedostał się do świadomości fanów polskiej mody.
  • Deeptrip marka snowbordowa, która reprezentuje najwyższą jakość wykonania, a kolorystyka wyzwala w nas pozytywną energię.
  • Yeah Bunny marka jak nikt inny  łączy sztukę i modę przez co  rodzi wyjątkowy urban-style, wszystkie ubrania wykonywane są ręcznie w Polsce, w limitowanych seriach.

„Od projektanta, concept store” sprzedaje w sposób atrakcyjny dla grupy docelowej, niesztampowy, profesjonalny. Wszystkie produkty pakowane są  w eleganckie torby sygnalizowane logiem sklepu,  produkty ozdabiane są różowymi bibułkami, wstążkami i najważniejsze, certyfikatami oryginalności.

Sklep ma swoją stronę na Facebook’u.

art. promocyjny
REKLAMA
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Inicjatywa super, ale żeby wszystko się zgadzało, należałoby przedefiniować pojęcia „najlepsi polscy projektanci” i „najwięksi polscy kreatorzy mody”, bo oprócz pani Kędziorek, wymienieni powyżej to raczej średnia półka.

Dziękujemy Pani za komentarz.
Marka stara się sprostać wymaganiom klientów – dlatego chętnie sprowadzamy kolekcje od polskich kreatorów mody na prywatne zamówienia.