Strona główna Na sygnale Kryminalne Mężczyzna ze zdjęcia już namierzony. Trafił od razu do aresztu

Mężczyzna ze zdjęcia już namierzony. Trafił od razu do aresztu

5
Po publikacji wizerunku w mediach policjanci zatrzymali poszukiwanego 28-latka. Mężczyzna powinien siedzieć w więzieniu, tymczasem ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjanci poszukiwali 28-latka za uszkodzenie mienia. Zdarzenie miało swój początek w pierwszych dniach października 2022 roku, w godzinach dopołudniowych. Na jednej z pabianickich ulic był zaparkowany został uszkodzony Nissan Qashqai. Straty zostały oszacowane na ponad 1000 złotych.

Na podstawie zabezpieczonego monitoringu policjanci uzyskali wizerunek sprawcy. Za zgodą prokuratora zdjęcie ukazało się na stronie internetowej pabianickiej komendy, a tym samym w lokalnych mediach. Mężczyzna został rozpoznany. Gdy policjanci zjawili się w jego miejscu pracy 28-latek był bardzo zaskoczony. Okazało się także, że mężczyzna jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności, za między innymi rozbój. Za popełnione wcześniej przestępstwo mężczyzna spędzi za kratami aresztu ponad 2 lata. Pabianiczanin usłyszał także zarzuty uszkodzenia mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Udanych wakacji 😉

W sam raz na zimę posiedzi w ciepłym pierdlu 🙂

hahahaha OKO patrzy na cwaniaków…

Chyba podobny mieszka na Konopnickiej

Ten obecny rząd stworzył z Polski państwo policyjno restrykcyjne . Kierowcy dostają ataku paniki przed wyjechaniem na ulice, to samo już nie długo czeka pieszych. Straż miejska inwigiluje mieszkańców dronami udając że pracuje a pod ich monitoringiem kradną na potęge i dewastują miasto , a tutaj mają problem z namierzeniem wandala. Podobnie było z namierzeniem dziewczyn które dewastowły Mosir.
To za co my im płacimy.