Strona główna Na sygnale Kryminalne Mężczyzna raniony ostrym narzędziem. Wykrwawiał się na ulicy

Mężczyzna raniony ostrym narzędziem. Wykrwawiał się na ulicy

8
W piątkową noc 41-letni pabianiczanin szedł ul. Grota Roweckiego z kobietą i jej synem. Wtedy doszło do sprzeczki z dwoma mężczyznami, podczas której 41-latek został raniony ostrym narzędziem. 

Krwawe sceny rozegrały się kilkanaście minut po północy. Wtedy też o zdarzeniu poinformowane zostały służby. Na miejsce przyjechał patrol policji i karetka. Mężczyzna bardzo krwawił, bo ostre narzędzie (w dotychczasowych zeznania nie ma informacji o nożu) uszkodziło mu tętnicę ramienną. Poszkodowany na sygnale trafił do pabianickiego szpitala, a stamtąd do Łodzi, pod opiekę chirurgów naczyniowych.

Na tę chwilę policja nie ujawnia szczegółów zdarzenia. Ranny 41-latek nie został jeszcze przesłuchany w tej sprawie. Możliwe, że dojdzie do tego dopiero w momencie opuszczenia szpitala.

– Zawiadomienie złożyła kobieta, z którą tego wieczoru był poszkodowany. Trwa dochodzenie w tej sprawie – mówi rzecznik pabianickiej policji.

Śledczy muszą ustalić, jaki był motyw ataku i kto był napastnikiem. Czy doszło do przypadkowej sprzeczki, czy mężczyźni znali się już wcześniej.

Udało nam się ustalić, że poszkodowany był pod wpływem alkoholu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Rece opadają. Policja nie przesłuchała poszkodowanego ale udało jej się ustalić ze byl pod wpływem alkoholu. Brawo!!! Można się czuć bezpiecznie, idąc z kobieta i dzieckiem po ulicach Pabianic. Napawają optymizmem informacje ze zosti natychmiast zatrzymani (szkoda ze to nie właściciele „ostrego narzedzia”)
Gdzie jest Wally?
Być może służby tez są zbyt obciążone robieniem głupich rzeczy?
JA

A gdyby się znali wcześniej to co to zmienia, że dostał kosę pod żebro ? Ustawodawca chyba nie rozróżnia takich czynów, czy się znali czy nie ?

Rozróżnia

To że poszkodowany był pod wpływem alkoholu nie oznacza że trza go nożem dzgac. Nawet w przypadku gdyby był agresywny mamy dwóch na jednego.

No nie może być. Przecież to lgbt najbardziej zagraża rodzinom.
Tak w Dzienniku Telewizyjnym mówili a przecież TVP nie kłamie.

Ano. Podobno to ostre narzędzie miało tęczowy odcień.