Mechanika i serwis klimatyzacji przy Partyzanckiej 95. Myjnia PROSPER zaprasza

  0

  Zbliża się sezon wakacyjny, warto przypomnieć, gdzie można bezpiecznie oddać auto w ręce sprawdzonego warsztatu mechaniki pojazdowej oraz serwisu klimatyzacji.

  Myjnia PROSPER, to już nie tylko myjnia. Chociaż ta nazwa przyjęła się w slangu pabianickich kierowców to przy Partyzanckiej 95 znajdziemy coś więcej, istne samochodowe SPA.

  Prosper oferuje takie usługi jak:

  • Myjnia ręczna
  • Serwis mechaniki pojazdowej
  • Serwis klimatyzacji *nowy i stary czynnik
  • Wulkanizacja

  Do układu klimatyzacji należy zajrzeć co najmniej raz na 2 lata. Wymiana oleju w sprężarce klimatyzacji, odciągnięcie wilgoci z układu oraz nabicie go do pełna na pewno poprawi komfort podróżowania. Prosper oferuje w tym temacie aż 3 stacje klimatyzacji do obsługi trzech aut jednocześnie, przez co klienci unikną kolejek i zbędnego oczekiwania na usługę. Odgrzybienie układu oraz wymiana filtra kabinowego, są to niezbędne usługi jakie trzeba wykonać, dbając o nasz samochód.

  Warsztat mechaniki pojazdowej pracuje szybko i rzetelnie. Jest to serwis samochodowy na miarę XXI wieku, który posiada łącznie 7 stanowisk do obsługi pojazdów. Wymiana podstawowych elementów układu hamulcowego jak klocki i tarcze mogą odbyć się nawet tego samego dnia. To samo dotyczy szybkich usług jak wymiana oleju i filtrów.

  – Rozrządy, naprawa układu zawieszenia, diagnostyka komputerowa … długo można wymieniać czym zajmują się mechanicy przy Partyzanckiej 95, ale można śmiało stwierdzić, że na pewno służymy pomocą w każdej sytuacji – zapewnia właściciel firmy PROSPER.

  Firma oferuje także antykorozyjne zabezpieczenie podwozia, a to szczególnie dla właścicieli kilkunastoletnich pojazdów bardzo atrakcyjna oferta.


  ul. Partyzancka 95 95-200 Pabianice

  668 862 246 Centrala

  695 304 673 Warsztat

  882 420 529 Myjnia

  www.wulkanizacja-prosper.pl

  www.myjniaprosper.pl

  REKLAMA