Strona główna Aktualności Polityka Mackiewicz: PiS ma ciśnienie na przejmowanie stanowisk (WIDEO)

Mackiewicz: PiS ma ciśnienie na przejmowanie stanowisk (WIDEO)

40

Prezydent Grzegorz Mackiewicz odniósł się do rezygnacji Krzysztofa Ciebiady i Marcina Nocunia z pełnionych funkcji.

Wczoraj portal EPAinfo jako pierwszy poinformował o kryzysie politycznym w mieście. Zerwane zostało porozumienie o współpracy na linii prezydent miasta – Prawo i Sprawiedliwość, a z pracy zrezygnowali Krzysztof Ciebiada (zastępca dyr. w ZEC) oraz Marcin Nocuń (wiceprezydent) – WIĘCEJ.

Dziś o godz. 10.00 prezydent zwołał konferencję prasową, na której odniósł się do zaistniałej sytuacji i stawianych zarzutów.

– Prawdziwym powodem rezygnacji ze stanowisk i przejście do opozycji jest ciśnienie PiS-u na przejmowanie kolejnych stanowisk w mieście i powiecie – powiedział prezydent. – Co do geotermii, która jest powodem podawanym przez panów powtarzam, że bez kompletu materiałów nie podejmę decyzji w tak ważnej sprawie.

Mackiewicz dodał, że działaczom PiS chodziło o stanowiska związane z powiatem, spółkami miejskimi. W grę miały wchodzić jeszcze dwa zakłady budżetowe.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
40 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

czemu to nie całość

A dlaczego panie Mackiewicz nie pokaże pan spisu stanowisk zajmowanych przez BSR i PO????????? Ano dlatego, że tak naprawdę całość stanowisk należy do was od lat! A może nie? Wyliczymy???

Pinokio ,to w takim razie jesli nic nie przygotował dlaczego tak Pinokio chwalił Geotermal i mówił że to super projet dla miasta

A tu nagle zmiana zdania ,nosek rośnie Pinokio

Panie Krzysztofie – jeszcze dużo musi się pan nauczyć.

nie wierzę w aż taką obłudę!! prezydent-patron BSRu, który pod roznymi szyldami od 2002 roku obsadza wszelkie mozliwe stołki w miescie i powiecie zarzuca PiSowi chęć skoku na stanowiska – hipokryzja na poziomie Himalajów. macie swoich ludzi wszedzie – pelno niekompetentnych, a teraz robicie z siebie niewiniatka i oskarzacie innych, ŻENADA! wasz bsrowski sposob na slizganie sie, a nie rozwiazywanie problemow to trzymanie nieudolnej dyrektorki ZGMu i nieudolnego dyrektora dróg Wołosza, ktorzy generuja problemy, ktore odczuwają mieszkancy. a po 3 latach jaki byl plan prezydenta-patrona nieudlnych kolesi na stołkach? powiedzenie, ze za problemy odpowiada Nocuń, bo pod nim sa te… Czytaj więcej »

masz małą wiedzę o ZGM udolniaku

BSR swoich na stołkach już ma… Ale jak się ma większościowa Radę „przeciwko”? jednemu to kompromis musi być. No niestety wg mnie widać, że to Prezydent nie chce się „dogadać”. Nigdy w historii miasta nikt mleka na stół nie wylewał, a teraz stało się…
Jaką cenę teraz przyjdzie zapłacić Prezydentowi? Blokada na każdej Radzie wszystkiego… Tylko czy o to chodzi? ciężki temat. Poprzednicy tacy sami tylko ważyli emocje. A stroniąc od sympatii politycznych to Braciom H. podziękowałbym za całokształt i wręczył goździki, koniecznie czerwone.
Najgorzej jak każdy pokazuje swoją moc, wtedy robi się „bałagan”.

Prezydencie chcą stanowisk a jednocześnie z nich sami rezygnują? Pana tłumaczenie trzeszczy w szwach. Może czas przedstawić Pana kandydata na prezesa szpitala ? Byłego w-ce ministra zdrowia za rządów PO ? Jak to się u was mówi ? spadochroniarza ? I Pan chce mówić o stołkach ? Czemu Pan nie mówi o prawdziwych przyczynach Pana niechęci do geotermii ? a ta jest tylko jedna -Ciebiada zamiast Mackiewicz.

Jak rezygnują, Nocuń wraca z urlopu bezpłatnego a CIebiada ma pracę w Bełchatowie w PGE, po co to mydlenie oczu….Czemu Ciebiada pracuje jeszcze od stycznia do maja na stanowisku specjalisty ds. marketingu a nie od geotermii

Czy Pan Ciebiada zechce się odnieść

krzysiu partia to nie piaskownica

tak właśnie reagują świnie odciągane od koryta …

prostak

Przy korycie to cię weterynarz odbierał.

Czyli chodziło o stołki, a nie jakąś tam geotermię.

SZACUN dla Pana Prezydenta za odważną politykę i nieuleganie pisowi!!!!

ha ha śmiechu warte, odważna polityka

Może zapytajmy Pana Mackiewicza jakie osoby już zdołał obsadzić sam w dużej spółce w mieście? To że PiS brudzi rączki, a Pan próbuje temu zapobiegać to BRAWO ale to że sam Pan z drugiej strony to robi to już coś nie tak…
Dodatkowo niepokojące mogą być Pana pobudki… czy robi to Pan bo Panu zależy czy robi Pan to bo chroni Swoich kolegów….???

gdzie leży prawda Panie Prezydencie?

Są co najmniej dwa rozwiązania albo się dogadają albo nie hahahaha
Efekt będzie ciągle taki sam – dogadają się ok, nie dogadają się też ok 😀
Niech jadą na basen do Uniejowa niech walną po lufie lepiej… hahaha
I o co to wszystko HAHAHAHAHAHA

Panie Mackiewicz jakich inwestorów sprowadziłeś do Pabianic ? Co zrobiłeś , aby młodzi stąd nie wyjeżdżali i mieli pracę ? Spójrz jak się rozwija Aleksandrów i Konstantynów !!!!
Wiem , będziemy mieli Lewityn i Dni Pabianic !!!!! Z takimi ludźmi to miasto nie ma szans na rozwój !!!

przeprowadź się do Aleksandrowa, zapraszam – tam to dopiero zadupie jest. Nawet nie ma ulic bocznych asfaltowych, już nie wspomnę o chodnikach. Chciałam tam się budować i zrezygnowałam. Zero infrastruktury, żadnej renomowanej szkoły, zadupie że aż żal. Zapomnij o jakiejkolwiek rozrywce, nawet kina nie mają. Pracuję na aleksandrowskiej w Łodzi i wolę dojeżdżać z Pabianic niż mieszkać w Aleksandrowie.

Jak patrzę na tych ludzi , którzy od 20 lat zmieniają tylko stołki,żyją z naszych podatków i nic dla tego miasta nie robią oprócz lansu , to przypomina mi się „Układ zamknięty” . Są miasta , gdzie powstają i ściąga się inwestycje , tworzy się nowe miejsca pracy !!! A Tu ? Ch…., dupa i kamieni kupa !!!!!

Czy chcą stołków czy nie to rezygnacją ze stanowisk napewno zaskoczyli Mackiewicza

sami siebie też pewnie zaskoczyli

zobaczymy

Ciebiada i jemu podobni pisowcy to grupa nieudaczników, którzy nic nie potrafią , nie nadają się do współpracy a są dobrzy tylko w burzeniu i hejtowaniu.
A z tą geotermią to gruba ściema, która miała wybudować Ciebiadę. Na szczęście prezydent Mackiewicz się połapał i w porę uciął łeb Hydrze. Bardzo dobrze panie prezydencie. A koledzy z PIS u weźcie się do uczciwej roboty!

Zostań ty też takim nieudacznikiem i pokaż klasę
Jeśli im tak naprawdę chodzi o stołki ,to czemu honorowo się ich pozbyli ???
Panie Prezydencie Mackiewicz ,proszę pokazać kilku ,z BSR-u lub PO którzy postąpili w ten sposób??
Szacunek dla ludzi z PiS ,

Kim jest Ciebiada, co ten człowiek zrobił w dowolnej kolejności dla pisu lub miasta, chyba szycie bluzek ez mu nie szło skoro się rzucił na politykowanie, ludzie za prawicowe poglądy siedzieli, dziś klepia biedę a ten karierowicz ludzie jak pionki ludzi nawet z pisu przedmiotowo ustawia, dbając tylko o siebie, taki Nikos D

Prosta zasada ,spróbuj zrobić,połowę tego co Ciebiada ,wtedy porozmawiamy
Zostań takim karierowiczem jak on i popracuj troszkę a nie krytykuj

a co zrobił

Mogli otworzyć 25 lat temu szwalnie to by biedy nie klepali. Ciekawi mnie jak natomiast dorobił się Mackiewicz ? Coś stworzył? Coś otworzył ? Zarobił kiedykolwiek groszy jako prywaciarz, przedsiębiorca ? Nie cały czas jedzie na pensji od kogoś, notabene obiecał, że pół będzie oddawał na cele charytatywne

-Woland- ale Prezydent ,nie pozbył się tych PiJAWEK
Nikt z BSR-u ,ani z PO nie wyleciał ???

Coś się dzieje w końcu w mieście ,ludzie pana Prezydenta wzięli się do pracy i non STOP HEJTUJĄ
Panie CIEBIADA gratuluję spowodował pan że w koncu coś ludzie zaczeli robić w tym urzędzie
Skoro nie potrafią rządzić w mieście i jesteśmy 3 od konca najbiedniejszym miastem w Polsce to myślę że w hejtowaniu sztab Mackiewicza ,wraz z panią Jarmakowską przoduje
Jednak pan czegoś dokonał ,zmusił pan ich do pracy ,oj niełądnie panie Ciebiada ,niełądnie

Chyba na mecz siatkówki. Fajne opadowe liście to trafiają z Łodzi na państwowe posadki. Takie cofki od Zdanowskiej z PO.

MZK, ZWIK, ZEC, ZGM, ZDiZM, MOSIR, MZP to co prezydencie liczymy stołeczki ? Może MZK na początek ? Aj tam chyba nie tam jest brat literki H. No śmiało więcej odwagi działamy prezydencie MZK z roku na rok na coraz większym minusie.

Chyba trochę demagogię uprawiasz. Pana „H” oczywiście nie ma co bronić, ale komunikacja miejska jest deficytowa na całym świecie i wszędzie trzeba do niej dopłacać. Na minusie będzie też zawsze ZGM i żadne reformy nie pomogą, bo w zasobach komunalnych krezusi raczej nie mieszkają, a poza tym ZGM podpisuje umowy na najem z lokatorami na tzw. „całość opłat”, tzn. oprócz czynszu lokator wpłaca także do ZGM-u należności z tytułu ogrzewania i zużycia wody i ZGM MUSI rozliczyć się ze ZWiK-iem i ciepłownią, nawet jeśli lokator nie płaci. W ten sposób ciepłownia i ZWiK długów nie mają, a w ZGM rosną… Czytaj więcej »

Może było by ciut mniej strat gdyby pracownikom ZGM nie opłacano studiów a kto wie czego jeszcze ? Prezydent zwalniając poprzedniego dyrektora ZGM mówił o utracie zaufania ale już mu nie przeszkadza, że ten niezaufany zasiada w radzie nadzorczej MZK. Raz rączki czyste raz rączki brudne. Temat dotyczy stołków Mackiewicz oskarża PiS, który właśnie stołki zdał, ze ten chce stołków no bzdura jakaś.

Pani Mackiewicz a propos BIZNES PLANÓW ! MOŻE UDOSTĘPNIJ PAN DO WGLĄDU BIZNES PLAN ORGANIZOWANYCH PRZEZ SPÓŁKĘ MIEJSKĄ ZWiK DNI WODY ? Ile mieszkańcy będą musieli zapłacić w podwyżkach z organizowane w sobotę igrzyska lansu Rąkowskiego i Mackiewicza ? Podobno jedyną prawdziwą atrakcją tej WASZEJ WSPÓLNEJ IMPREZY NA KOSZT MIESZKAŃCÓW będzie wróżenie z fusów ?

http://pabianice.tv/2016/04/06/geotermia-co-widzial-prezes-zec/ Wypowiedź prezesa ZEC. BSR pęka powoli ? Prezydencie leży Pan.

Pabianicki PIS-ior do grono nieudaczników wspieranych przez niedawno zdegradowaną redaktor. Szkoda słów czas wyjechać i zasilić inny budżet….