Strona główna Aktualności Polityka Maciej Łuczak żegna się z senatem

Maciej Łuczak żegna się z senatem

42
Po 8 latach spędzonych w senackich ławach pabianiczanin Maciej Łuczak z Prawa i Sprawiedliwości żegna się z wyższą izbą parlamentu. 

Po bezbarwnej kampanii wyborczej, a właściwie jej braku, Maciej Łuczak przegrywa w wyborach do senatu z Marcinem Karpińskim ze Zgierza.
Po zliczeniu głosów z 237 na 267 komisji obwodowych (88,76%) Marcin Karpiński ma ogromną przewagę, bowiem zdobył 78 320 głosów (49,24%). Maciej Łuczak ma na tę chwilę 55 927 (35,16%) głosów, a Klaudia Domagała z Konfederacji 24 807 (15,6%) głosów.

Łuczak nie ma już szans dogonić Karpińskiego, tym bardziej, że w rodzinnych Pabianicach przegrał sromotnie z kandydatem opozycji zdobywając 11 526 głosów, przy 19 279 głosach Karpińskiego. Dane z Pabianic nie zostały jeszcze uwzględnione na stronach Państwowej Komisji Wyborczej.

Aktualizacja: po godz. 19.00 na stronach PKW pojawiła się informacja o wynikach ze wszystkich obwodów tego okręgu:

 

 

REKLAMA
Poprzedni artykułTak głosowały Pabianice. Habura rozbił bank
Następny artykułRadosław Kierzek został dyrektorem
Subskrybuj
Powiadom o
42 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jak idzie pakowanko?

I bardzo dobrze.

👍teraz do Ciebiady na etat 😁

czyli pabianice nie mają swojego przedstawiciela??JAK TO tyle madrych głów lewackich i nkt nie startował???a rozumiem pakt senacki lojalka

Pabianice to miasto komuchow I folksdojczy to i nie mają przedstawiciela. Teraz zwierzanin będzie nas reprezentował taka logika lemingow.

Wolisz głosować na byle kogo, byleby był z Pabianic?

Pajac zwykły czy patentowany?

Jak widać, od ośmiu lat nie miały.

Goowno rozumiesz….pis nie będzie miał większości w sejmie? Jak to….
I tak możemy się bawic w kotka i myszkę. Jesteś już popłuczyną historii moherowy berecie i pogódź się z tym.

Tak samo jak ty nie rozumiesz ze glosujac na ko kompletnie nic nie zmienisz. Z jednego gówna w drugie… A jesli w to wierzysz to zwykła ignorancja.

Last edited 1 miesiąc temu by Krzysztof

Pabianiczanie pamiętają brak zaangażowania w budowę przejazdu kolejowego na Lutomierskiej. Takie są efekty, gdy więcej czasu się spędzało na terenie gminy Łask, zapominając o lokalnym podwórku.

Ale w Łasku miał rudą koleżankę.

Zły do szpiku kości :/

Czereśniak

Nareszcie. Obiboki z PiSu won! A Habura zobaczymy co załatwi Pabianicom. PiS-PO jedno dno. Co wyście zrobili ludzie!

No właśnie, teraz niech się wywiąże z obietnic – przejazd pkp i basen

Co żeśmy zrobili wybraliśmy demokrację

Co zrobiliście? Wybraliście? Wy nikogo ludzie nie wybieracie. To już dawno przyklepane. Cyrk jest dla was byście myśleli, że macie na coś wpływ. :))))) Po tych szprycach nieźle wam odwaliło :)))))

Last edited 1 miesiąc temu by Likaon

Ty wybrałeś najlepiej https://youtu.be/ZFsq5jC7CPk?si=cMCf-7_e9OuEzMY6
Chłopaki, bierzemy go. Bierzemy, chłopaki.
Ciekawe, czy ten chłopczyk wytrzeźwiał i był w stanie iść na drugi dzień do swojej zawodówki o profilu „Monter instalacji sanitarnych”. A tyle mu obiecali. I wódeczki polali.
Czekacie jeszcze na „wyniki główne” żeby wywracać stolik? Bo jak to stwierdził ten, co go chciało brać: „Na razie nie wygraliśmy” 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

Last edited 1 miesiąc temu by Bigos

Już Ci mówię. Dokładnie to samo czyli nic.

Najwyższa pora

prawda jest taka, że przez te 8 lat, Pabianice nie miały i tak nikogo w Parlamencie bo nic nie wiadomo, żeby cokolwiek dla Pabianic załatwił, potrzeby Pabianic w budżecie PIS to nawet nie kropla, a nie załatwił nic. Mam nadzieję, że Habura go i w tym znacznie prześcignie

A 18 mln z funduszu odbudowy dla Pabianic to kto przyniósł na dokończenie inwestycji w tramwaj i budowę rynku przy kościele Mateusza to Curiie Skłodowska Pabianicom załatwiła czy senator, niewdzięcznicy ale tego wam epa nie powiedziało albo pamięć przy krótka.

A składało miasto wnioski czy się obraziło na państwo, to jak mieli dostać z tego co pamiętam a jeżeli już to były żle przygotowane dlatego nie dostali, taka jest prawda. Gmina dostała więcej bo mają lepszych specjalistów od pisania wniosków, drogi panie.

dzięki senatorowi powiat pabianicki nie został wykreślony z map

Czy ktoś może przybliżyć zasługi tego pana? Oczywiście dla regionu który go wybierał…

jak znam życie to teraz dostanie stołeczek na intratnym niepotrzebnym stanowisku w dowolnej spółce czy jednostce…..

to może autor artykułu by się wykazał wiedzą to chyba jego praca zapytajmy go co wie na ten temat

Panie Jach napisz Pan coś czy zatkało kakao co nie wiesz co zrobił oj wstydź się Pan tylko negować Pan umiesz

To może trzeba było się interesować przez te lata z całym szacunkiem ale nie przypominam sobie by wspominał Pan o np. turnieju piłki nożnej dla dzieci organizowanym przez Senatora Łuczaka było wiele innych spraw
myślę że jak by Pan pogrzebał to wyszedł by spory artykuł na temat tego co zrobił ale nie będę podpowiadał to już Pana praca
ale jako portal Pabianicki chyba powinien Pan napisać taki artykuł

czy to nie Pan powinien relacjonować co się dzieje w Pabianicach a nie szerokim łukiem jak Pan to napisał omijać pozytywne tematy związane z Senatorem jak źle to wie Pan gdzie uderzyć jest Pan stronniczy. Pan wybaczy ale to brzydkie i nie ładne i to jest Pana cel .Jest Pan redaktorem no chyba, że stronniczym lubiącym inną partię polityczną. To przykre bo chyba nie tak to powinno wyglądać .Widzę, że w powyższych komentarzach posiada Pan wiedzę na temat władz Pabianic, przychodzą do Pana prosić by Pan ich pochwalił i pożalić się na innych? a nie powinien się Pan zastanowić, że… Czytaj więcej »

Last edited 1 miesiąc temu by Marek

Proszę Pana cały czas Pan sugeruje czego nie zrobił .Tak się zastanawiam czy Pan czyta co pisze czy ktoś za Pana pisze Czy Pan Senator powinien do Pana przychodzić czy raczej Pan redaktor do Senatora by zasięgnąć wiedzy?(nie mam tu na myśli kampanii)
Proszę aby Pan wskazał artykuł w którym wspomina Pan o Tym czego dokonał i gdzie i komu pomagał Pan Senator
Czy dzisiejszy artykuł wg Pana jest do końca prawdziwy ?proszę sięgnąć do źródła inf.

Turniej zorganizowany, tzn co on zorganizował? Dał młodym sportowcom w prezencie chiński powerbank „noname”, który po miesiącu przestał działać oraz plastikowa zabawkę do piaskownicy?

chyba najważniejsze że dzieciaki grały bawiły się cieszyły z frajdy. Jemu się chciało to zorganizować i tyle w tym temacie

Te dzieciaki trenują na codzień w swoich klubach a w weekendy jeżdżą na mecze, lub grają u siebie. Tym razem zagrały na Włókniarzu i niczym się to nie różniło od tego, co robią zazwyczaj. Zorganizował NIC i żadne dziecko tego nie zapamiętało.

bzdury wypisujesz kompletne bzdury

A coś zrobil dla swojego okręgu bo nie pamiętam gościa. Więc baj baj .