Strona główna Na sygnale Kryminalne Łódzcy policjanci przyjechali zlikwidować domową plantację

Łódzcy policjanci przyjechali zlikwidować domową plantację

3

Funkcjonariusze z Łodzi wyszkoleni w zwalczaniu przestępczości narkotykowej weszli na posesję, gdzie właściciel hodował kilka krzaków konopi indyjskich. Znaleziono też prawie 5 gramów marihuany.

Policjanci ustalili, że na terenie jednej z posesji w Pabianicach  znajduje się nielegalna uprawa marihuany. 22 listopada przeszukali dokładnie posesję należącą do 50-latka. W budynku gospodarczym  było zakamuflowane wejście do małego pomieszczenia, gdzie w doniczkach rosły krzaki konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu.

Domowa plantacja była  doglądana, a dzięki odpowiedniej aparaturze roślinom zapewniono do rozwoju sprzyjające warunki. W mieszkaniu mężczyzny policjanci zastali jego dwóch kolegów, u których w odzieży wierzchniej ujawnili dilerki z  marihuaną.

Skonfiskowane narkotyki i zatrzymane w tej sprawie  trzy osoby  przejęli pabianiccy policjanci. Cała trójka po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszała zarzuty.  Właściciel posesji odpowie za nielegalne uprawianie marihuany. Jego znajomi w wieku 33 i 50 lat poniosą konsekwencje karne za posiadanie narkotyków.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

prawie 5 gramów. Nie wyjdzie z puchy do końca życia. Przywrócić karę śmierci!

Zapewne policjanci będą świętować po zlikwidowaniu niebezpiecznych narkotykow i przestępców. Pobawią się trochę przy wodeczce, najlepszej uzywce, po ktorej ktorys z nich moglby zdzielic zonie w morde bo pyskuje ze znowu pijany maz wraca do domu. jest w koncu co opijać, prawdziwy sukces funkcjonariuszy w zwalczaniu takiego kryminału.

Tia.. a mogliby zrobić coś naprawdę pożytecznego i złapać tych, co ciągle urywają lusterka. A ci o kilku krzaczkach…