Strona główna Aktualności Z miasta Nomi do likwidacji

Nomi do likwidacji

5

Trwa totalna wyprzedaż w sklepie budowlanym przy ulicy Zamkowej 31.

Wszystko przez kłopoty finansowe spółki. Jak podał portal dlahandlu.pl Nomi złożyło w listopadzie ubiegłego roku wniosek o upadłość układową. – Spółka Nomi znalazła się w trudnej sytuacji w skutek załamania się koniunktury rynku artykułów budowlanych na przełomie 2012 i 2013 roku. Pomimo skutecznie prowadzonej w trakcie 2013 roku restrukturyzacji kosztów funkcjonowania spółki, ubezpieczyciele zabezpieczający ryzyko terminowej spłaty zobowiązań na rzecz dostawców Nomi cofnęli spółce limity ubezpieczeniowe, a jeden z banków finansujących spółkę kredytem obrotowym zażądał spłaty udzielonego kredytu – czytamy na branżowym portalu.

Zlikwidowano już między innymi sklepy w Kielcach, Tczewie czy Koszalinie. Teraz przyszedł czas na pabianicki market. W sklepie trwa totalna wyprzedaż. Na pewno będzie czynny do końca sierpnia.

REKLAMA
Poprzedni artykułPabianiczanin na głównej stronie Onetu
Następny artykułWiedzą kto zginął na polu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

jaka wyprzedaż???? wszystko co che kupić to mi nie dadzom bo spakowane juz z półki. Mimo że leży po półką to już wziąść nie wolno… a to co w wyprzedaży to już wieprze (delini klienci) zdążyli porozkradać , urwać, połamać itd. zostały w wyprzedaży same śmieci porysowane…

Wziąść nie wolno, bo braść się nie da…
Jacy klienci zostali, taki i towar został 😐

Proponuję cofniecie się do szkoły podstawowej :))

Niema czego żałować towar droższy niż w zwykłym sklepie te same rzeczy droższe o 1zł czy 2 zł chcieli się dorabiać na ludziach to się dorobili. Materiały budowlane tańsze na składach i hurtowniach budowlanych narzędzia tańsze w sklepach dosłownie te same marki i ta sama jakość. Więc jaki sens istnienia takiego sklepu co łapczywie chce tylko wyciągać kasę od klienta. Klient tylko raz się nabierze potem mądry idzie gdzie indziej. Market nie znaczy taniej a drożej. I dobrze nie żałuję i nawet jest mi pysznie z tego powodu.

w miejscu „nomiego” bedzie Brikdens czyli Brico Marche a co zamiast briko jeszcze nie wiem…jak sie dowiem ..to powiem 😀 w briko tez jest wyprzedaż ale tam jeszcze maja coś niepopsutego i do kupienia 😀