Strona główna Na sygnale Wypadki Kto zapłaci za szkody?

Kto zapłaci za szkody?

5

Kierowca Volkswagena Passata wjechał w barierki nieopodal przejazdu kolejowego na Klimkowiźnie. 

Do zdarzenia doszło w środę przed południem. Zdjęcie rozbitego na barierkach Passata otrzymaliśmy od jednego z Czytelników. Próbowaliśmy ustalić, co dokładnie stało się na ul. Łaskiej.

Niestety, policja nie interweniowała przy tym zdarzeniu. Sprawca najwyraźniej nie zgłosił kolizji. O stratach w infrastrukturze drogowej nie został też poinformowany zarządca drogi, czyli Starostwo Powiatowe w Pabianicach.

– W poniedziałek na miejsce pojadą nasi pracownicy ocenić straty. Nie wiedzieliśmy wcześniej o zdarzeniu – zapewnia Joanna Kupś, rzecznik prasowy starostwa powiatowego.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułPuchar wraca do właścicieli (ZDJĘCIA)
Następny artykułJadą na finały
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To kłamstwo!
przejeżdżałem przez miejsce kolizji w momencie kiedy samochód stał rozbity na barierkach. Na miejscu była Policja (samochód Ford Focus Kombi)!!
Zastanawiałem się czemu nie ma o tym zdarzeniu informacji na Epainfo.
Pomyślałem, że musiał być to ktoś wpływowy, skoro nie podano informacji do opinii publicznej i jak widać na komendzie nic o tym nie wiadomo…

„Ktoś wpływowy”? Chyba raczej ktoś pod wpływem. Znasz kogoś wpływowego w 20 letnim Passacie, kto rozbija się na barierkach i ucieka? Śmiechu warte…

Do „kibica”

Jeśli byłby to ktoś nie wpływowy, to by cała sytuacja się byłaby jawna i oczywista.
Jeśli ktoś był pod wpływem, a nadal nie wiadomo nic na temat zdarzenia mimo obecności Policji na miejscu, to tym bardziej świadczy o układach.

Równie dobrze mógł zamknąć oczy na chwilę itd . różnie się dzieje. Ludzie chorują. A może chciał uniknąć wypadku? Zapewne „fotograf” tego nie widział. Tak łatwo oceniamy. A przy okazji- przystanki są niszczone, ławki demolowane , nowe budynki sprayowane itd i my za to płacimy. Nikt tego nie sprawdza, nie szuka sprawcy. Zróbmy aferę o barierke! Litości. Naprawdę w tym kraju są ważniejsze problemy. A ludzie za mało interesują się własnym życiem.

Takim passatem jezdził były prezydent.