Strona główna Na sygnale Kryminalne Kto nie lubi starosty?

Kto nie lubi starosty?

7

Policja poszukuje sprawcy, który porysował auto Krzysztofa Habury, starosty pabianickiego.

Volkswagen Passat należący do Habury został przerysowany na parkingu starostwa, gdzie dostęp mają petenci urzędu. Rysa jest na tylnych drzwiach po prawej stronie samochodu. Ma około 60 cm długości.

Jak poinformowała nas rzeczniczka starosty, sprawa została zgłoszona na policję. Funkcjonariusze zabezpieczyli zapis z monitoringu. Jeżeli sprawca zostanie zatrzymany, grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wartości.

Volkswagen Passat z 2011 roku z silnikiem benzynowym kosztuje około 50 tys. złotych.

reklama

hd rekl 1

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A takie było piękne amerykańskie hehe sorry niemieckie

Jakby wszyscy przeciwnicy p.Habury dopadli sie do jego auta to zadnego kawalka bez rysy by nie zostawili. Troche szpachli i lakierku i bedzie jak nowka;-) i do licytacji hehe.

Za 5 mu zrobią i będzie jak nowe, a temu łajzie co to zrobił morde bym obił, nie Twoje nie rusz…

a u nas na parkingu rsują co chwila wzdłuż całego auta. lusterka obrywają itd. policja umarza i ma w d….. Czy szanowny starosta mógłby poparkować na parkingach osiedlowych? policja zajęła by się sprawami 🙂

To zamotujcie sobie monitoring na osiedlu, tak jak jest przy Starostwie.
Wtedy Policja będzie miała jakiś ślad.

kamery jakie są przy starostwie to pokarzą Ci postać „ducha” a nie rysy postaci więc szkoda na takie kasy. u nas już jest monitoring osiedlowy. mam kamerka w aucie, a i lokalny monitoring w postaci pani krystyny z KGB co to wszystko notuje – pomaga i niejeden już dostał wp….l! Chodzi mi o to ze takie sprawy zgłaszane przez osoby z poza świecznika sa przez policje OLEWANE!

Wiem, auto porysował zaczarowany ołówek, ten sam od rysowania cudów peło