Strona główna Aktualności Z miasta Kto kierował BMW? Odholowane auto czeka na parkingu

Kto kierował BMW? Odholowane auto czeka na parkingu

13
Od ponad dwóch dni strażnicy miejscy próbują ustalić właściciela auta BMW X4, które zabezpieczyli w wyniku podjętej interwencji. Sprawa jest zagadkowa, gdyż pojazd jest drogi, a nikt się po niego nie zgłasza.

12 marca około godziny 21.00 strażnicy miejscy zostali wezwani na interwencję w Pabianicach przy ul. Warszawskiej 47. Powodem było nieprawidłowo zaparkowane BMW X4 o nr rej. EL 8E163, które stało na wjeździe do posesji. Nie mogąc ustalić użytkownika samochodu podjęto decyzję o jego administracyjnym odholowaniu.

Ustalono przy tym, że pojazd jest zarejestrowany, a w bazach policyjnych nie figuruje jako skradziony. Strażnicy sprawdzili również, że samochód jest ubezpieczony przez jedną z firm leasingowych, ta ma jednak problemy w dotarciu do leasingobiorcy.

Póki co jedynym śladem jest zapis z monitoringu, który zarejestrował tylko krótki fragment, gdzie widać wysiadającego z samochodu mężczyznę, podążającego w kierunku ul. Kresowej.
Kierowca lub osoby znające pojazd proszone są o kontakt ze Strażą Miejską w Pabianicach przy ul. Narutowicza 33 lub tel. 986, 42 2254660.
Aktualizacja:
Do siedziby Straży Miejskiej zgłosił się właściciel BMW. Przed odebraniem samochodu przyjął jednak mandat karny w wysokości 100 zł., oraz uregulował opłatę za pobyt pojazdu na parkingu ok. 500 zł
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jak by był mandat do płacenia to straż miejska by namierzył kierowcę wciągu godziny, a tak nie wiedzą jak to zrobić. Prezydent miasta za dużo im płaci z naszych podatków.

Fura Jarka , dzisiaj jest na Ukrainie jak wróci to odbierze

Kolejny sukces!🇵🇱
Taki dobrobyt że BMW walają się po chodnikach i nikt ich nie chce brać 😂😂

Czy ja dobrze rozumiem? Z artykułu wynika, że samochód którego właścicielem jest firma leasingowa, nie wie komu go udostępnia?

Problem w dotarciu, a niewiedza to dwie różne kwestie.

W sensie firma leasingowa wie, kto jest właścicielem, ale nie chce powiedzieć straży miejskiej, która ciągle próbuje 'ustalić właściciela’? Gubi się Pan.

Nieee. Najzwyczajniej w świecie ni mogą się z człowiekiem skontaktować. Rozumie Pan?

Źle rozumiesz

Błysnąłeś przed swoim ego.

Tragedia

„(…) samochód (…) nie wie komu go udostępnia” ??? No może nie wie.

Koleś założył się, że jego „fura” pokona bezdroża tj. ulicę Zamkową, niestety rzeczywistośc okazała się inna.

Właściciel się odnalazł zapłacił mandat i za holownik… informacja jest na fb Straż Miejska Pabianice