Strona główna Aktualności Polityka Krzysztof Rąkowski pokieruje PO w powiecie

Krzysztof Rąkowski pokieruje PO w powiecie

5
Krzysztof Rąkowski objął funkcję szefa powiatowych struktur Platformy po Krzysztofie Haburze.
W powiatowych strukturach Platformy Obywatelskiej jest nowy przewodniczący. Został nim Krzysztof Rąkowski, który do niedawna kierował PO w Pabianicach.

Funkcję tę objął po staroście Krzysztofie Haburze, zyskując w sobotnich wyborach partii poparcie 93,6% wszystkich głosujących. Wkrótce będzie jeszcze wybrany trzynastoosobowy zarząd. W porównaniu z poprzednim składem liczba jego członków pozostanie taka sama.

Członkowie Platformy Obywatelskiej wybrali również przedstawicieli do Rady Regionu. Zostali nimi Łukasz Stencel i Arkadiusz Jaksa. Tym samym znaleźli się w grupie pięciu delegatów, którzy wybiorą Zarząd Regionu Łódzkiego. Oprócz nich są nimi Krzysztof Rąkowski, Krzysztof Habura i Witold Stępień, radny sejmiku.

Na Donalda Tuska, przewodniczącego PO, głosowało w powiecie pabianickim 97,9% uprawnionych.

Wybrano również szefa regionu łódzkiego. Tę rolę będzie pełnił Cezary Grabarczyk, który na szczeblu powiatu otrzymał 89,4% poparcia.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

i zaczyna sie wypychanie na stolki tylko nie klekac jak donek 😀 i nie brac rad od tesciowej 😀 i mniej kielby

Ranczo Wilkowyje ?

a nad strukturami bedzie czuwał czlowiek oskarzony o nielegalnie posiadanie broni – pieknie! czym sie roznicie od Ciebiady i Flajszera? sam syf wszedzie- te same twarze wszedzie..

to pewnie centrala wystawi Pana Rąkowskiego na Posła z PO albo na prezesa ZWIk

Szczebelek wyżej i pensja wyżej pozdrawiam.